پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: پرسپولیس نشان داد که تیم دومش هم مثل تیم اولش است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رضا پرکاس پس از شکست مقابل پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: از هواداران صنعت نفت که از آبادان یا مابقی عزیزان که از شهرهای دیگر آمدند و ما را در ورزشگاه آزادی تنها نگذاشتند تشکر می‌کنم.
وی افزود: می دانستیم در آزادی بازی می کنیم و بازیکنان تیم حریف هماهنگی کامل را دارند. با توجه به بضاعتی که داریم سیستم اولیه را طوری چیدیم که بتوانیم بازی را کنترل و حفظ کنیم. فشار حریف زیاد بود و توانستند به گل برسند. ما تعویض به موقعی انجام دادیم تا بازی را به دست بگیریم. نیمه دوم یک بازی سراسر هجومی داشتیم. با سه تعویض همزمان بازی زمینی انجام دادیم. به هرحال خوزستان و تیم نفت آبادان است. به سادگی و خوبی می توانیم توپ را روی زمین به گردش در بیاوریم. همین باعث شد به پرسپولیس فشار زیادی وارد شود.

سرمربی نفت آبادان تصریح کرد: چند موقعیت هم داشتیم. باید بدانیم در فوتبال مدرن تک موقعیت ها باید بسیار اهمیت دار باشند و این روشی بود که می خواستیم بازی کنیم. پرسپولیس تیم پرمهره است. توجیه نمی کنم اما تعویض هایشان نشان داد تیم دومشان هم مثل تیم اولشان کار می کند. بچه های ما جانانه جنگیدند. بازیکنان تعویضی ما خیلی تلاش کردند ولی به هرحال فوتبال است. آن ها قدر تک موقعیت نیمه دوم خودشان را دانستند و مجددا به گل رسیدند. باید از این فوتبال نقاط ضعف و قوتمان را بررسی کنیم و با تمام قوا برای بازی بعدی که خانگی است حاضر شویم و سه امتیاز را بگیریم تا نسبت به بالای جدول فاصله ایجاد نشود.

وی درباره  مشکلات بودجه این باشگاه، توضیح داد: صحبت کردن درباره بودجه باشگاه در حیطه اختیارات من نیست و در اختیار مدیریت است. مدیریت تمام تلاش خود را کرده اما بودجه هر تیمی محدود است و  صنعت نفت هم مسثنی نیست. با توجه به قوانینی که برای تیم‌های دولتی منجمله نفت آبادان وضع شده، دست مدیریت بسیار بسته است ولی مطمئن باشید در حد توان و با توجه به سیاست‌های باشگاه یارگیری کردیم و امیدواریم روز به روز بهتر شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: