پایگاه خبری خانه فوتبال:

روز گذشته مربیان تیم‌ملی در تمرین پرسپولیس حضور یافتند و با کادرفنی این تیم دیدار کردند.
به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی‌روش برای یک ماه پیش رو قصد دارد تمرینات سه تیم پرسپولیس استقلال و سپاهان را با جدیت زیر نظر بگیرد تا حدود 10 ملی پوش این تیم‌ها را آنالیز کند.
از این رو روز گذشته دستیاران کارلوس کی‌روش، پرسپولیس را به عنوان اولین مقصد خود انتخاب کرده و در تمرین این تیم حضور یافتند. انتخاب پرسپولیس به عنوان اولین تیم از این رو اهمیت دارد که کی‌روش با سرمربی اسبق قرمزها، برانکو ایوانکوویچ، اختلاف نظرهایی داشت و همین موضوع جنجال‌های زیادی را به پا کرد اما به نظر می‌رسد در دوره جدید کادرفنی تیم ملی روند متفاوتی را در پیش گرفته است.

راجر دسا، دستیار اول کی‌روش، در این جلسه با یحیی گل‌محمدی صحبت کرد و برنامه خود برای ریکاوری بازیکنان پس از اردوی تیم‌ملی را شرح داد و از یحیی گل‌محمدی نیز خواست تا حد امکان این موضوع را با هماهنگی پیش ببرد.

دسا

همچنین بخش دیگر صحبت‌ها در این جلسه مربوط به وضعیت مصدومیت بازیکنان بود و دستیار کی‌روش با سرمربی پرسپولیس در مورد وضعیت وحید امیری و علیرضا بیرانوند مشورت کردند.

یحیی به کادرفنی تیم ملی اعلام کرد که آن‌ها هر زمانی که خواستند برای تماشای تمرین می‌توانند به ورزشگاه کاظمی بیایند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: