پایگاه خبری خانه فوتبال:

دیدار تیم‌های استقلال و فولاد در هفته هشتم لیگ برتر با تساوی به اتمام رسید.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان از ساعت 17 امروز در چارچوب یکی از دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با تساوی یک بر یک تمام شد.

استقلال در روزی که ریکاردو ساپینتو را روی نیمکت خود نداشت با این تساوی 15 امتیازی شد و پیش از بازی سپاهان و پرسپولیس موقتا به صدر رسید.

شاگردان جواد نکونام نیز برای سومین بازی متوالی بدون برد ماندند تا با 11 امتیاز موقتا به رده پنجم صعود کنند. البته آنها همچنان بدون باخت ماندند.

داور: حمید حاج ملک

کمک‌ها: محمدرضا منصوری و فرهاد فرهادپور

کارت زرد: رضا میرزایی و خسرو حیدری(مربی) رافائل سیلوا از استقلال/ ساسان انصاری از فولاد

کارت قرمز: -

گل: محمد محبی(61) برای استقلال مجید علیاری(16) برای فولاد

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، محمد حسین مرادمند، کوین یامگا، جعفر سلمانی(46- ابوالفضل جلالی) روزبه چشمی(75- سعید مهری) مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند(75- زبیر نیک‌نفس) محمد محبی، مهدی قائدی(75- رضا میرزایی) و پیمان بابایی(85- سجاد شهباززاده)

سرمربی: ریکاردو ساپینتو

ترکیب فولاد:‌ کریستوفر کنت(46- شهاب گردان) مهدی شیری، عارف آقاسی، موسی کولی‌بالی، سعید آقایی، حمید بوحمدان ، محمد آبشک(1+90- احمد عبدالله زاده) وریا غفوری(63- علی قربانی) ساسان انصاری، احسان پهلوان(63- علیرضا کوشکی) و مجید علیاری

سرمربی: جواد نکونام

دقایق حساس

دقیقه 2

صحنه مشکوکی درون محوطه جریمه فولاد بین پیمان بابایی با عارف آقاسی اتفاق افتاد که داور اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.

دقیقه 16

ارسال کرنر مهدی شیری با ضربه سر حمید بوحمدان همراه شد اما پس از دفع توپ محمد محبی توپ درون محوطه جریمه استقلال روی سر محمد آبشک افتاد و او نیز با یک ضربه سر مجید علیاری را در موقعیت گلزنی قرار داد تا در نهایت ضربه سر این بازیکن به گل اول فولاد تبدیل شود.

دقیقه 21

دفع توپ ناقص روزبه چشمی بار دیگر سبب شد علیاری در موقعیت گلزنی قرار بگیرد اما این بار ضربه برگردان وی با اختلاف زیاد از کنار دروازه حسینی بیرون رفت.

دقیقه 32

پیمان بابایی با پیشروی به سمت دروازه فولاد از پشت محوطه جریمه ضربه زد که کریستوفر کنت شوت آرام او را دفع کرد. در ریباند نیز آقاسی مانع گلزنی محبی شد و توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 34

مهدی مهدی پور با ضربه سر پیمان بابایی را در موقعیت تک به تک با دروازه فولاد قرار داد اما کنت ضربه مهاجم استقلال را دفع کرد.

دقیقه 37

این بار بابایی از زاویه تقریبا بسته گوشه سمت چپ محوطه جریمه فولاد ضربه زد که شوت او به تیر عمودی دروازه کنت برخورد کرد.

دقیقه 48

داور به دلیل شبیه سازی مهدی قائدی به سود استقلال اعلام پنالتی نکرد.

دقیقه 56

شهاب گردان شوت مهدی قائدی را دفع کرد و در ریباند نیز دروازه‌بان فولاد شوت یامگا را با پا مهار کرد. در ادامه مدافعان فولاد توپ را از منطقه خطر دور کردند.

دقیقه 61

شهاب گردان روی ارسال کرنر مهدی قائدی مرتکب اشتباه عجیبی شد تا توپ با رد شدن از وی به محمد حسیمن مرادمند برسد. این بازیکن نیز با ضربه سر محمد محبی را در مقابل دروازه خالی در موقعیت گلزنی قرار داد تا مهاجم استقلال پس از کنترل توپ با ضربه ای آرام، گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.  

دقیقه 68

حمید حاج ملک روی برخورد محمد آبشک و پیمان بابایی درون محوطه جریمه فولاد، اعتقادی به اعلام پنالتی برای استقلال نداشت.

دقیقه 70

روزبه چشمی ضربه ایستگاهی محمد آبشک را ناقص دفع کرد و در ادامه ضربه قیچی برگردان علی قربانی در اختیار سید حسین حسینی قرار گرفت.

دقیقه 72 

پاس در عمق مرادمند روی غفلت مدافعان فولاد به ابوالفضل جلالی رسید اما ضربه این بازیکن از زاویه بسته به تور کنار دروازه گردان برخورد کرد.

دقیقه 76

در شرایطی که رضا میرزایی در موقعیت تک به تک با گردان قرار داشت مهدی شیری با بازیکن استقلال برخورد کرد اما باز هم حاج ملک اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.

دقیقه 80

این بار داور اعتقادی به خطای علیرضا کوشکی روی میرزایی درون محوطه جریمه فولاد نداشت تا بازهم بازیکنان و کادرفنی استقلال به تصمیم حاج ملک معترض شوند.

دقیقه 86

شوت پای راست کوین یامگا از پشت محوطه جریمه به شکل خطرناکی از کنار تیر عمودی سمت راست دروازه فولاد بیرون رفت.

دقیقه 5+90

روی دفع ناقص شهاب گردان، مرادمند ضربه ای خطرناک را به سمت دروازه فولاد زد که بازیکن این تیم، توپ را دفع کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: