پایگاه خبری خانه فوتبال:

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس، باید دو زمین تمرین مناسب داشته باشد.
به گزارش خبرگزاری فارس، اوسمار ویرا در نشست خبری پیش از دیدار با مس کرمان اظهار داشت: همه بازی ها در لیگ حرفه ای ایران سخت است و باید از موقعیت ها استفاده کرده و از تمام راه‌ها استفاده کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.
وی درمورد اینکه برخی اعتقاد دارند اگر پرسپولیس از دو مهاجم استفاده کند بهتر نتیجه می‌گیرد، گفت: چند آپشن برای مقابله با مس کرمان در نظر گرفته‌ایم که در تمرین امروز درباره شکل بازی فردا تصمیم گیری خواهیم کرد.

مربی پرسپولیس درخصوص استفاده از لوکادیا و دیاباته در دقایقی از بازی با ملوان  به صورت همزمان و اینکه آیا احتمال دارد در دیدار فردا نیز از هردو استفاده کنند؟ گفت: دیاباته تقریبا آماده شده است و در بازی قبلی هم بازی کرد اما اینگونه نیست که با یک یا دو مهاجم بازی کنیم. تمام نفراتی که در بخش هجومی حضور دارند  مهاجم ما هستند و تفکرات ما را پیاده می‌کنند.

ویرا درخصوص برنامه های پرسپولیس پس در تعطیلات لیگ برتر توضیح داد: فرصت مناسبی است که بخواهیم شرایط بدنی و تاکتیکی را بهتر کنیم و قطعا از این فرصت برای بهبود شرایط فنی و بدنی استفاده خواهیم کرد.

او در خصوص ثبت پنج شکست در ۱۰ بازی ابتدای فصل مس کرمان گفت: در پاسخ به سوال قبلی هم گفتم بازی آسانی در لیگ نداریم‌. مس کرمان هم تیم خوبی است. بازی‌های اخیر این تیم را آنالیز کرده و می‌دانیم دو گوش خوب دارند. می‌دانم خیلی خوب بازی‌سازی می کنند.  سعی داریم نسبت به دیدارهای قبلی بهتر باشیم و با ارائه یک بازی بهتر نتیجه بگیریم.

مربی پرسپولیس درباره نارضایتی گل محمدی و کادرفنی از شرایط زمین تمرین این تیم عنوان کرد: شرایط مختلفی برای ساختن یک تیم و شرایط خوب است که یکی از آنها داشتن امکانات مناسب مثل زمین تمرین خوب است. باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس  و البته تمام تیم‌های لیگ باید دو زمین تمرین خوب داشته باشند تا شرایط خود را بهبود ببخشند و بتوانند در بازی‌های لیگ شرکت کنند.

ویرا در خصوص کیفیت لیگ برتر توضیح داد: فکر می‌کنم لیگ ایران کیفیت مناسبی دارد اما شرایط تیم‌ها و بازیکنان می‌تواند بهتر شود اما خود من از کیفیت لیگ ایران راضی هستم.

وی درباره وضعیت داوری لیگ برتر گفت: داور بخشی از بازی است‌. داوری‌ها برخی مواقع خوب است و برخی مواقع نیست. برخی به سود و برخی مواقع به ضرر ما سوت می زنند. در همه جا حتی برزیل هم اینگونه است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: