پایگاه خبری خانه فوتبال:

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال توضیحاتی درمورد دیدار خود با برانکو و آخرین وضعیت تیم ملی جوانان در اردوی عمان ارائه کرد.
​به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان که همراه با تیم ملی جوانان در اردوی عمان حضور دارد، درباره وضعیت ملی پوشان، اظهار داشت: اعضای تیم برای مسابقات نهایی جام ملت های آسیا و جام جهانی خودشان را مهیا می کنند. در اردویی هم که در آن حضور داریم بحث تمرینات تاکتیکی و مرور کارهای فنی است و هم دو بازی دوستانه با تیم جوانان عمان برگزار می کنیم.

وی ادامه داد:  بازی اول را با پیروزی یک بر صفر پشت سر گذاشتیم و امیدواریم بازی دوم را نیز به خوبی برگزار کنیم. با  نداشتن 6-7 بازیکن اصلی به این اردوی تدارکاتی آمدیم که امیدواریم انشاءالله پس از بازگشت بتوانیم تمام  بازیکنان اصلی چه آنها که مصدوم هستند و چه کسانی که در اختیار ما قرار ندادند، به طور کامل در اردوهای باقیمانده تا جام ملت ها در اختیار داشته باشیم. اسفندماه مسابقات نهایی هست و زمان زیادی باقی نمانده که امیدواریم همکاری های لازم را با ما انجام بدهند.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال درباره برنامه ریزی برای موفقیت تیم ملی جوانان تاکید کرد: از یک سال و نیم سال گذشته استعدادیابی را در کل کشور انجام دادیم. 11 هزار و 523 بازیکن زیر 17 سال و 9 هزار و 500 بازیکن زیر 20 سال را ما دیدیم که برایند آنها این دو تا تیمی هستند که انتخاب شده اند.  دغدغه من این است تیم های ما باید مانند تیم ملی بزرگسالان از همه لحاظ تجهیز بشوند؛ به لحاظ مسائل کمک آموزشی، اردویی، تغذیه، مکمل های ورزشی و .... باید تجهیز شوند.

ماجدی ادامه داد: من مطمئن هستم که هیأت رییسه تا اینجا همکاری های لازم را مانند تیم ملی بزرگسالان داشته اند. در صورت حمایت انشاء الله این دو تیم را در جام جهانی خواهیم دید. حضور این بازیکنان در جام جهانی جوانان یعنی پشتوانه سازی ما برای جام جهانی 2026 که مطمئن هستم خیلی از این بازیکنان که الان شاید نامشان بسیار آشنا نباشد، در آن رقابت‌ها از آنها خیلی خواهید شنید.

وی درباره شایعه مذاکره با برانکو ایوانکوویچ برای هدایت تیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: در رابطه با تیم ملی بزرگسالان بنده فقط به عنوان یک عضو هیئت رئیسه یک رای دارم و آن را می دهم ولی مسئولیت صحبت کردن یا دغدغه انتخاب مربی نه با من هست و نه کسی از من خواسته که این کار را انجام بدهم. به هر حال ما در عمان با جوانان هستیم. بازی با عمان که برگزار شد برانکو هم  به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور که قراردادش فکر کنم تا 2024 است در استادیوم حضور داشت.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اضافه کرد: سلام و علیکی کردیم به خاطر اینکه او قبلا در ایران کار  کرده است. نه صحبت و نه حرفی بین ما نشد. متاسفم برای کسانی که خیلی علاقه مندند آب را گل آلود کنند و از آن ماهی بگیرند. نمی‌دانم اصلا چه کسی این خبر را به تهران داده است. از همینجا تکذیب می‌کنم. هیچ صحبتی در رابطه با این موضوع و بحثی  در رابطه با تیم ملی ایران با آقای برانکو نشد. فقط یک سلام و علیک ساده بود. برانکو در جایگاه خودشان قرار گرفت  و من در جایگاه خودم. حیطه اختیاراتم را می‌شناسم  و هیچ وقت درمورد مطلبی که به من تفویض  نشده در حیطه اختیارات من نیست،  قدم نمی‌گذارم.

ماجدی عنوان کرد: در چند روز اخیر با کادر فنی و کادر اجرایی و بازیکنان تیم جوانان صحبت کردم. بالاخره آنها هم دغدغه هایی دارند که به صورت مکتوب برای من ارسال کردند. تا بعد از بازگشت به تهران سعی می کنیم درخواست آنها را به مرحله اجرا برسانیم. زحمات زیادی برای کسب موفقیت این دو کشیده شده است.  از همینجا از تمام همکاران خودم که به عنوان استعدادیاب از یک سال و نیم پیش تاکنون در کنار ما بودند تشکر ویژه ای می کنم.

وی ادامه داد: از همکارانم در کمیته جوانان و هیئت رئیسه محترم فدراسیون تشکر می کنم که هر آنچه که ما خواستیم تا الان برآورده کردند . یک مقدار به خاطر اینکه به مسابقات نزدیک می شویم نیاز به مسائل و وسایل بیشتری داریم که امیدواریم توجه ویژه تری شود. مطمئن باشید این تیمها را ما می توانیم در جام جهانی ببینیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: