پایگاه خبری خانه فوتبال:

طبق گزارش اسپورت, لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی مصدومیتی جزئی دارد و در بازی مقابل کرواسی چندین بار دست خود را روی همسترینگ پای چپ گذاشت که محل ناراحتی بود .

این اتفاق باعث نگرانی هواداران آرژانتین شده است . لیونل اسکالونی سرمربی آلبی سلسته اولین کسی بود که نسبت به این وضعیت نگران شد اما مسی تصمیم گرفت به بازی ادامه دهد و این مشکل باعث افت عملکردی لئو نیز نشد .

در اینباره از لیونل مسی سوال شد اما او موضوع مصدومیت را مهم نداست و گفت :

من خوبم . مربی هم خوشبین بود اگرچه تشخیص دادند که باید کارهای خاصی برای آن نقطه انجام شود .

یکی از اعضای کادر مربیگری آرژانتین نیز به روزنامه معروف این کشور یعنی اوله گفت :

مشکلی ندارد . باید کینِزیولوژی انجام داد اما در کل مشکلی برای بازی کردنش نخواهد بود .

البته اگرچه این جملات اطمینان بخش است اما باید همیشه مراقب بود . با این حال ادامه حضور مسی برابر کرواسی نشان داد این مشکل حداقل لئو را خیلی اذیت نمیکند .

مسی

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین با درخشش دوباره لیونل مسی موفق شد با نتیجه 0-3 از سد تیم ملی کرواسی عبور کند و راهی فینال جام جهانی 2022 قطر شود.

این ستاره آرژانتینی مانند همیشه نقش موثری در پیروزی تیمش در این دیدار نیز ایفا کرد و با به ثمر رساندن یک گل و ارسال یک پاس گل تماشایی بار دیگر نشان داد که جادوی باورنکردنی فوتبالش هنوز به پایان نرسیده است.

بسیاری از رسانه‌ها پیش از این مدعی شده بودند که این احتمالا آخرین حضور این بازیکن در رقابت‌های جام جهانی است و به همین دلیل قهرمانی در آن از اهمیت خاصی برای او برخودار است و حالا خود او نیز این موضوع را تایید کرده است.

مسی پس از پایان بازی برابر کرواسی به خبرنگاران گفت:« به این که می‌توانم دوران

حضورم در جام جهانی را با این فینال به پایان برسانم بسیار خوشحال هستم و به خودم افتخار می‌کنم. در حال سپری کردن تجربه‌ای هیجان‌انگیز هستم. مطمئنا یکشنبه آخرین دیدار من در جام جهانی خواهد بود. زمان زیادی تا جام جهانی بعدی باقی مانده است و فکر نمی‌کنم که توان حضور در آن را داشته باشم. بنابراین امیدوارم که همه چیز به بهترین شکل ممکن به پایان برسد.»

به این ترتیب، گمانه‌زنی‌ها درباره آخرین حضور مسی در عرصه جام جهانی به واقعیت تبدیل شد و حالا همه چشم انتظار فینال هیجان انگیز روز یکشنبه خواهند بود که یک پای دیگر آن در بازی امشب از بین تیم ملی فرانسه و تیم ملی مراکش مشخص خواهد شد.

جام جهانی تنها جامی است که در ویترین افتخارات این ستاره آرژانتینی به چشم نمی‌خورد و فتح آن رویای دیرینه او و مردم آرژانتین را به واقعیت تبدیل خواهد کرد و بهترین وداع ممکن با جذاب‌ترین رقابت‌های فوتبالی دنیا را برای مسی رقم خواهد زد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: