پایگاه خبری خانه فوتبال:

روزبه چشمی اگرچه برابر انگلیس جزو نفرات پرشماری بود که پایین‌تر از حد انتظار ظاهر شدند اما در مسابقه مقابل ولز که به‌عنوان مهره ذخیره وارد زمین شد، نمایش بسیار خوبی ارائه کرد و گل اول ایران را نیز برابر این حریف اروپایی به ثمر رساند.

چشمی از ابتدای این فصل نیز برای استقلال نمایش مطلوبی داشته و به نظر می‌رسد گلی که وارد دروازه ولز کرده نیز مزید بر علت شده است تا مشتریانی در آن سوی آبها پیدا کند.

این روزها در تمرینات استقلال شایعه شده است که روزبه چشمی پیشنهاد خارجی دارد و احتمالاً در فصل نقل و انتقالات زمستانی از جمع استقلالی‌ها جدا خواهد شد.

البته قطعاً سرمربی آبی پوشان با چنین مسأله‌ای مخالفت خواهد کرد ولی اگر قضیه پیشنهاد جدی باشد و رقم خوبی به باشگاه استقلال پرداخت شود، مسأله حالت دیگری به خود پیدا می‌کند چون استقلالی‌ها مشکلات مالی دارند و می‌توانند با ترانسفر کردن بازیکنان خود قسمتی از دغدغه‌های مادی باشگاه‌شان را مرتفع کنند.

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که مسئولان باشگاه استقلال تنها در شرایطی اجازه جدایی چشمی را صادر خواهند کرد که پنجره نقل و انتقالات‌شان تا آن زمان باز شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: