پایگاه خبری خانه فوتبال:

با درخواست دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس برای جراحی فعلا موافقت نشده است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در جریان اولین دیدار تیم ملی ایران در جام‌جهانی 2022 قطر علیرضا بیرانوند از ناحیه بینی دچار شکستگی شد و به همین دلیل از بازی بیرون رفت و در بازی با ولز هم در ترکیب ایران قرار نداشت.
با وجود حضور بیرانوند در بازی با آمریکا اما زمزمه‌هایی مبنی بر اینکه او باید بینی خود را جراحی کند به گوش می‌رسید. در صورتی که این دروازه‌بان بینی خود را به تیغ جراحان می‌سپرد به احتمال فراوان دربی 99 مقابل استقلال را که 29 آذر برگزار می‌شود از دست می‌داد.

این مسأله باعث شده بود تا اخبار ضد و نقیضی در خصوص اینکه این بازیکن دربی را از دست بدهد به گوش برسد اما بازگشت او به تمرینات و حضور در تمرینات سنگین نشان داد که بیرانوند فعلاً  جراحی نخواهد کرد.

با این همه از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که علیرضا بیرانوند برای جراحی بینی درخواست خود را به مسؤولان باشگاه ارائه داده بود اما از آنجایی که بیرانوند مقابل آمریکا به میدان رفته بود این درخواست پذیرفته نشد.

مسؤولان باشگاه پرسپولیس به دلیل حضور بیرانوند در بازی با آمریکا و حضور در تمرینات سنگین تیم ملی با درخواست این دروازه‌بان برای جراحی در شرایط فعلی موافقت نکردند تا با این وضعیت ستاره ملی‌پوش پرسپولیس جراحی خود را به زمان دیگری موکول کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: