پایگاه خبری خانه فوتبال:

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، دکتر رحیم طاهری قائم مقام بانک شهر در این مراسم اظهار داشت: صندوق منفعت صرفه جویی سوخت به منظور تجمیع سرمایه های خرد سرمایه گذاران و استفاده ازآن در بخش بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی ایجاد می شود.
طاهری با بیان اینکه خانوارها اصلی ترین جامعه هدف برای سرمایه گذاری خرد در این طرح هستند، گفت: بانک شهر در موارد مشابه دیگری با تجمیع وجوه خرد سرمایه گذاران، این سپرده ها را به منبع قوی مالی برای استفاده کلانشهرها تبدیل کرده است.

قائم مقام مدیرعامل بانک شهر تاکید کرد: درآمد حاصل از این طرح ارزی بوده و متقاضیان می توانند به منظور بازسازی و نوسازی وسائل حمل و نقل عمومی از این تسهیلات استفاده کنند.

طاهری ادامه داد: این طرح در فاز اول برای خودروهای حمل و نقل درون شهری و در فاز دوم متقاضیان حمل و نقل برون شهری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه بانک شهر تنها عاملیت جذب سرمایه ها و ارائه تسهیلات به متقاضیان را برعهده دارد، تصریح کرد: یکی از مزیت های اجرای این طرح تحت الشعاع قرار ندادن منابع اصلی بانک است.

گفتنی است، در این مراسم که در تالار شهر مشهد برگزار شد؛ شهرداران کلانشهرهای تهران و مشهد به همراه معاونان حمل و نقل کلانشهرهای کشور حضور داشتند .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: