پایگاه خبری خانه فوتبال:

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تا امروز تصمیمی برای ماندن یا رفتن کی‌روش نگرفته‌ایم اما انتظار می‌رود در آینده نزدیک در خصوص نیمکت تیم ملی تصمیم‌ درست بگیریم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی تاج در خصوص اتفاقات پیرامون تیم ملی اظهار داشت: مهمترین مسائلی که ذهن بازیکنان تیم ملی را درگیر کرده بود، فوتبالی نبود و از این عدم صعود، چه هوادار چه فدراسیون، هیچ کس خرسند نیست.
رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه کی‌روش باید از مردم ایران عذرخواهی می‌کرد اما چنین اتفاقی نیفتاد، گفت: چیزی از او خواندم که در واقع فکر کنم این اتفاق افتاد. خودش اعلام کرد که باید بهتر از آن می بودیم و یک عذرخواهی هم کرد. فدراسیون فوتبال به عنوان مسئول اصلی فوتبال کشور عذرخواه مردم هست.

تاج در خصوص ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش نیز عنوان کرد: جلسه مفصلی با کی روش داشتم. دو طرف نظراتشان را به هم گفتند. در مورد کی روش در آینده صحبت جدی خواهد شد. کی روش یک بحث است. جایگزینی او هم بحث دیگری است. این هم مهم است که اگر برای تیم ملی مربی داخلی بخواهیم بگذاریم، چه کسی باشد.

وی در خصوص اسامی منتشرشده به عنوان جانشین کی‌روش، گفت: همه افراد قابل احترام هستند. هم فرهاد مجیدی قابل احترام است. مربی بوده که خیلی خوب داخل کشور نتیجه گرفته است. هم برانکو مهم است. منتها فدراسیون فوتبال در مجموع یک پکیج را می‌بیند، همه شرایط را می‌سنجد. وضع نقدینگی را هم می‌بیند و متناسب با همه این‌ها تصمیم می‌گیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: