پایگاه خبری خانه فوتبال:

داوری‌های دربی همیشه حواشی زیادی را به همراه داشته است. در دربی سه شنبه که با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید، با وجود اینکه تیم داوری روی گل‌ها خوب کار کرد و صحنه خاصی هم داخل محوطه جریمه پیش نیامد، باز هم مورد انتقاد بازیکنان دو تیم و البته سرمربیان پرسپولیس و استقلال قرار گرفت. آن‌ها چندین بار برای صحنه‌های وسط زمین و حتی اوت یا کرنر به تیم داوری اعتراض کردند.

اوج اعتراضات اما مربوط به مهدی ترابی بود. مهدی که ۲ پاس گل در دربی داد و یکی از خوب‌های تیمش در این بازی بود، چند بار به شدت نسبت به داور و کمک داور و حتی داور چهارم اعتراض کرد و فریاد کشید.

در یک صحنه توپ از وسط زمین به اوت رفت و درحالی که ترابی و پرسپولیسی‌ها به جد معتقد بودند، داور باید اوت را به نفع آن‌ها اعلام می‌کرد، اما تصمیم داور و کمکش چیز دیگری بود و توپ به استقلالی‌ها داده شد. در همین صحنه ترابی که در متن ماجرا قرار داشت و نزدیک به داور چهارم بود، اعتراض تندی به علی اصغر مومنی انجام داد. ستاره ملی پوش پرسپولیس خطاب به او گفت: واقعا ندیدی توپ به نفع ما بیرون رفت؟ پس آنجا چه کار می‌کنی؟ فقط ایستاده ای؟

در نهایت هم وقتی ترابی دید اعتراضش فایده ای ندارد به کارش ادامه داد و چند دقیقه بعد هم موفق شد با ارسالی زیبا زمینه ساز گل دوم تیمش شود.

منبع: خبر ورزشی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: