پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت:‌ بازی قبلی را عجیب و غیرمنتظره واگذار کردیم اما مقابل هوادار روند خوبمان را اثبات می کنیم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با هوادار اظهار داشت:‌ ما بازی قبل را به یک شکل عجیب و غیر منتظره ای را واگذار کردیم. سعی کردیم بازی را فراموش کنیم و خودمان را آماده مسابقه فردا کرده ایم. بازی های سختی و فشرده ای داریم و از هر نظر خودمان را آماده کردیم که بازی قابل قبول ارایه بدهیم. بازیکنان ما توانمند هستند و از آنها می خواهم که خودشان باشند و از بازی شان لذت ببرند و خارج از مسایل احساسی از بازی شان لذت ببرند. آماده بازی هستیم و می خواهیم فوتبال رو به جلو و تاکتیکی ارایه بدهیم.
وی افزود: بازیکنان تیم برای من ارزشمند هستند و توانمندی هایشان را ثابت کرده اند.

سرمربی نساجی در مورد اینکه برخی از تیم ها از تعطیلی لیگ ضربه خوردند و برخی سود بردند و شما جز کدام دسته بودیدو در مورد مسایل حاشیه ای هم که وجود داشت، گفت: تعطیلات همیشه به ضرر فوتبال است و اگر کسانی که فوتبال را حرفه ای و جدی دنبال می‌کنند، می‌دانند این در فوتبال قابل قبول نیست اما به نظر سازمان لیگ احترام گذاشتیم و همه تیم ها درگیرش بودند. ما هم روند خوبی داشتیم ولی به این مسایل فکر نمی‌کنم. تعطیلات برای فوتبال خوب نیست. در مورد مسایل حاشیه ای هم مساله ای نیست و مشکلی نداریم.

مطهری در مورد اینکه فشار زیادی روی بازیکنان تیم در اردوی ترکیه وارد شده و در مورد مصدومیت نظری و طاهرخانی هم حرف بزنید، عنوان کرد: نمی‌دانم کدام کارشناس با شما صحبت کرده است که  می گوید ما فشار زیادی به بازیکنان وارد کرده ایم. بالانس تمرینی خوبی داریم. در ترکیه هم بازی های فوق العاده ای انجام دادیم اما در طول فصل پیش می‌آید که گاهی یک یا دو بازی خوب نباشد و خراب شود. این را می پذیریم و همه آن به عهده من است. بعد از باخت به نفت گفتم خجالت زده هستم کسی مشکلی نداشته اما  روند خوبی داشته‌ایم و فردا این را ثابت خواهیم کرد. در مورد مصدومیت هم باید بگویم فوتبال بازی درگیرانه و فیزیکی است و مهدی در تمرین مصدوم شد و شاهین طاهرخانی هم در یکی از  بازی‌های دوستانه مصدوم شد. برای هر دوعزیز آرزوی سلامتی می‌کنم.

سرمربی نساجی در مورد غیبت هواداران در ورزشگاه ها گفت: متاسفانه این فصل فقط در دو بازی هواداران ما را حمایت کردند و هواداران نساجی ویژه هستند و دست تک تک شان را می بوسم و روحیه واقعی به تیم تزریق می کنند و متاسفانه این شانس را نداشتیم که خیلی از آن بهره ببریم اما انرژی مثبت را از آنها گرفته‌ایم . البته باید نسبت به بضاعت خودمان واقع بین باشیم  باید این عزیزان هم توقع داشته باشند نهایت تلاش را می‌کنیم که بهترین باشیم. مربیگری در نساجی مفهومش برایم این است که همیشه تلاش کرده ام صادقانه کار کنم.

وی افزود: مدل زندگی ام این است که همیشه سعی می‌کنم انسان خوب و وارسته باشم. یک معلم والگوی خوب برای شاگردانم باشم. سعی کردم همیشه مبادی آداب باشم. دوست دارم خانواده و دوستانم وحتی خودم قبل از اینکه دنبال جام ها باشیم، در مورد انسانیت و اخلاقم صحبت شود و این برایم اولویت است و سعی می‌کنم بهترین خودم باشم.  سعی می‌کنم جوری باشم که در مورد انسانیت و اخلاقم صحبت شود. هم از نظر فنی و اخلاقی یک الگو برای بازیکنانم باشم.

سرمربی نساجی در مورد مسابقات جام جهانی گفت: بزرگترین رویداد فوتبالی دنیاست و بهترین ها انجا هستند و آرزویم این بود که تیم ملی بالا برود و امسال می توانستیم از گروه مان صعود کنیم با توجه به گروهی که داشتیم و  پتانسیلی خوب بازیکنان؛ اما این اتفاق رخ نداد. بهترین ها را برای تیم ملی آرزو می‌کنم. من بین تیم های دیگر طرفدار ایتالیا و برزیل هستم. البته ایتالیا به جام جهانی صعود نکرد و برزیل هم یک تیم توانمند بود که خودش را به سطح اول دنیا آورده بود اما آن اتفاق رخ داد و حذف شد اما برزیل همیشه برزیل است.

وی در مورد وضعیت احمد موسوی گفت: احمد بازیکن بزرگی بوده در تیم های خوبی بازی کرده و مدتی از فوتبال دور بوده و باید کمکش کنیم که به فوتبال برگردد در بازی قبل هم بحث احمد نبود تیم ما بد بود و مقصر آن هم کسی نبود جز خود من.

به گزارش فارس، ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال هوادار در نشست خبری حاضر نشد و ایمان عالمی را به نشست فرستاد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: