پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام مدافعان پیکان بدون اشتباه بودند و قطعا از تساوی در این بازی راضی نیستم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل دیدار پرسپولیس و پیکان از هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوب و جانداری بود. هر دو تیم در مجموع خوب بازی کردند. توانستیم پاس بدهیم، به زمین حریف برسیم، از فضاها به خوبی استفاده کنیم و موقعیت‌های ارسال و پاس در عمق به دست آوریم.

*پیکان تیم شایسته و خوبی بود

وی افزود: پیکان هم تیم شایسته‌ و خیلی خوبی بود. اصولی دفاعی را خیلی خوب رعایت می‌کند. تمام مدافعانش بدون اشتباه بودند و تمرکز خوبی در کار دفاعی داشتند. در تنها باری که توانستیم در نیمه اول از دفاع پیکان رد شویم، داور آفساید اعلام کرد که درست نبود. 

*از نتیجه بازی با پیکان راضی نیستم

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: در چنین بازی‌های فشرده‌ای باید از تک موقعیت‌ها خوب استفاده کنیم اما متأسفانه امروز نتوانستیم این کار را انجام بدهیم و از تک فرصت‌ها استفاده نکردیم. قطعاً از نتیجه بازی راضی نیستیم اما لیگ تورنمنتی ادامه‌دار است. باید سعی کنیم خود را سریع پیدا کرده و از لحاظ بدنی و ذهنی ریکاوری خوبی داشته باشیم. بازی هفته آینده ما مقابل یکی از تیم های خوب لیگ یعنی گل‌گهر است که امیدوارم بتوانیم تمرکز بهتر و بیشتری روی آن مسابقه داشته باشیم و از فرصت‌های خود استفاده کنیم.

*اعتصاب برخی نفرات تمرین خوب را از ما گرفت

وی در خصوص اینکه انتظارات از سعید صادقی، مهدی ترابی، مهدی عبدی و حامد پاکدل زیاد است و چرا آنها نتوانستند آنگونه که باید خوب انتظارات را برآورده کنند، توضیح داد:‌ اینکه بخواهیم از برخی بازیکنان اسم ببریم باید بگویم ممکن است برخی نفرات دوران افت داشته باشند. ترکیب مسابقات در این 50 روز به خاطر جام جهانی شور و حال را از بازیکنان گرفت. باید بار دیگر بدنسازی می‌کردیم اما متأسفانه مشکلات زیادی هم در آن دوران داشتیم. از لغو بازی‌ها بگیرید تا نداشتن زمین تمرین، اعتصاب برخی نفرات که 4-5 بازی تمرین خوب را از ما گرفت و ...

*بازیکنان باید قرارگرفتن در یک رقابت خیلی سخت را درک کنند

گل‌محمدی تصریح کرد: در ادامه این اتفاق افتاد و لوکادیا از جمع ما جدا شد. بازیکن نیاز به تمرین و ذهن خوب و متمرکز دارد. این امکانات و مسائل را باید برایش فراهم کنیم. البته بازی‌ها ادامه دارد و بازیکنان بازی به بازی بیشتر تمرکز خواهند کرد. البته بازیکنان هم باید قرار گرفتن در یک رقابت خیلی سخت را درک کنند و کار را ادامه بدهند. 

*با تمرینات خوب و ذهنیت مثبت می‌توانیم عبدی و پاکدل را بازگردانیم

وی در خصوص اینکه آیا مهدی عبدی و حامد پاکدل تا این اندازه با دیاباته و لوکادیا فاصله دارند که برای دومین دیدار متوالی ترجیح داد از مهاجم تخصصی استفاده نکند یا این موضوع به استراتژی فنی‌اش بازمی‌گردد، گفت: این بازیکنان و مهاجمان در شرایطی هستند که می‌خواهند اطمینان ما را جلب کنند. باید این اطمینان، تمرکز و تمرین خوب را به شاگردانم بدهم. باید شرایطی فراهم آوریم تا بازیکن خودش را پیدا کند. اطمینان دارم بازیکنانم بازی به بازی بهتر می‌شوند. به آنها اعتماد کامل داریم. وقتی در پرسپولیس حضور دارند یعنی توانایی‌های خاص خودشان را دارند. مهدی عبدی و حامد پاکدل از بازیکنان خوب ما هستند و قطعاً در بازی آینده به آنها احتیاج خواهیم داشت. با تمرینات خوب و ذهنیت مثبت می‌توانیم آنها را بازگردانیم.

* حضور علیپور و سایر اسم های دیگر در پرسپولیس صحت ندارد

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه تیم از جدایی لوکادیا ضربه می‌بیند و خیلی‌ها اعتقاد دارند اگر این بازیکن همچنان در جمع سرخپوشان حضور داشت دربی و بازی با پیکان را می‌توانستند ببرند و با این تفاسیر آیا برنامه‌ای برای جذب مهاجم مثل علی علیپور و نفرات دیگر دارید تا این نقطه ضعف برطرف شود، پاسخ داد: برخی اسامی مطرح است که هیچکدام صحت ندارد. به دلیل فشردگی مسابقات هنوز وارد نقل و انتقالات نشده‌ایم. پس از این دو مسابقه هرچند فرصت کم است اما دنبال جذب مهاجم خوب می‌رویم. در شرایط فعلی و نیم‌فصل هیچ تیمی مهاجم خوب خود را برای فروش نمی‌گذارد یا اگر هم چنین کاری انجام بدهد قیمت سرسام‌‌آوری می‌گذارد که از بودجه ما خارج است. به موقع تلاش می‌کنیم مهاجم خوبی بگیریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: