پایگاه خبری خانه فوتبال:

بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، فردا (شنبه، ۱۰ دی‌ماه) همه کودکستان‌ها تعطیل و همه مقاطع تحصیلی در استان‌ تهران به‌استثنای شهرستان‌های پردیس، دماوند و فیروزکوه غیرحضوری شد. به گزارش خبرنگار ایرنا، جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا دقایقی قبل برگزار شد که بر اساس مصوبات این کارگروه، فردا (شنبه ۱۰ دی ماه) در شهرستان‌ […]

بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، فردا (شنبه، ۱۰ دی‌ماه) همه کودکستان‌ها تعطیل و همه مقاطع تحصیلی در استان‌ تهران به‌استثنای شهرستان‌های پردیس، دماوند و فیروزکوه غیرحضوری شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا دقایقی قبل برگزار شد که بر اساس مصوبات این کارگروه، فردا (شنبه ۱۰ دی ماه) در شهرستان‌ ‌های استان تهران به‌جز پردیس، دماوند و فیروزکوه کودکستان‌ ها تعطیل و همه مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

همچنین براساس مصوبه کمیته شرایط اضطرار، امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق برنامه برگزار می شود و اجرای طرح زوج و فرد در روز شنبه از درب منازل شهروندان اجرا می‌شود.

همچنین فردا مجوز روزانه ورود به محدود طرح ترافیک توسط شهرداری تهران صادر نمی‌شود و از شهروندان تقاضا می شود از تردد غیرضروری خودداری کنند.

همچنین تاکید شده مدیران اداره‌ها با تقاضای مرخصی مادران دارای فرزند دانش‌آموز موافقت کنند.

معاون استانداری تهران گفت: فردا در شهر تهران طرح زوج و فرد از دَرِ منازل اجرا می‌شود و مجوز روزانه طرح ترافیک هم صادر نخواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: