پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: این برد شیرین را به هواداران پرسپولیس تبریک می گویم و نشان دادیم که تیم به بازیکن خاصی وابسته نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رضا درویش در خصوص برد پرگل پرسپولیس مقابل نساجی، اظهار داشت: طی 4-3 هفته اخیر، برخی برای اینکه به شهرت برسند فکر می‌کنند با توهین یا به کاربردن کلمات سخیف علیه اسطوره‌های ایران، این راه را ادامه بدهند. درصورتیکه اسطوره‌ها برای اهتزاز پرچم ما زحمت زیادی کشیدند. اخلاق حسنه و محبت بیشتراز همه چیز بازار دارد و دیده می شود تا برای اینکه برای دیده شدن راه دیگری را انجام دهیم.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: بچه ها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. همین جا باید این برد شیرین را به هوادران و علی الخصوص به دو بازیکن جوان، خدادادی و فهیم که متاسفانه دچار آسیب دیدگی شدند، تقدیم کنیم. ان شاءالله شهد شیرین این پیروزی گوارای وجودشان باشد. نیم فصل را توانستند با قهرمانی تمام کنند. البته برای قهرمان نیم فصل هیچ جایگاهی نیست. فقط از این جهت خوب است که جایگاهمان را تثبیت کنیم. ان شاءالله در نیم فصل جدید موقعیت خوبی را فراهم کنیم. زحماتی که کادرفنی کشیده امروز نشان داد تیم به بازیکن مخصوصی وابسته نیست. نشان دهنده کار تیمی و کارهای تاکتیکی گل محمدی و کادرفنی بود که باید از آن ها تشکر کنم.

وی در مورد آخرین وضعیت پرونده یورگن لوکادیا و اینکه باشگاه چه زمانی اقدامات حقوقی را انجام می دهد، گفت: یک روال حقوقی دارد که بهتر است در موردش صحبت نکنیم و در مجامع حقوقی و بین المللی بحث شود. ممکن است صحبت‌هایی کنیم که شاید جایی از آن استفاده سوء استفاده شود. از این جهت پرسپولیس با توان مضاعفش با حقوقدانان بین المللی بهره می برد و نمی‌گذارد به مردم و حقوق بیت المال خدشه ای وارد شود.

درویش در مورد اینکه پرسپولیس همیشه در پرونده‌ها مانند پرونده استوکس باخته و آیا قول می دهد که پرسپولیس به پرداخت پول لوکادیا محکوم نشود، عنوان کرد: گذشته را نمی توان برگرداند. ما با اسناد و مدارک و حقوقدانانی که داریم، از همه کسانی که می توانند کمک مان کنند بهره می‌بریم تا حقوق حقه هواداران را بگیریم. یقین داریم اگر مجامع بین المللی سیاسی حکم ندهند، حقوق حقه هواداران را می‌گیریم. 

وی در مورد اینکه آیا شکایت رسمی انجام شده، گفت: در حال انجام آن هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: