پایگاه خبری خانه فوتبال:

گریزمان نقش مهمی در صعود تیم ملی فرانسه به فینال جام جهانی 2022 قطر داشت و یکی از مهره‌های کلیدی دیدیه دشان در این مسابقات به حساب می‌آمد. 

این نمایش خوب از سوی این بازیکن فرانسوی در حالی ارائه شد که انتقادهای بسیاری از عملکرد او در ترکیب اتلتیکو مادرید در رقابت‌های لالیگا صورت گرفته بود و بسیاری معتقد بودند که دوران درخشش این بازیکن در سطح اول فوتبال اروپا به پایان رسیده است. 

سیمئونه در گفتگو با سایت گل با تمجید از این بازیکن اظهار داشت:« برای درک کار خارق العاده او باید به هفت روز قبل از جام جهانی 2022 برگردید، او در اولین بازی ما در کوپا دل ری هم بسیار خوب بازی کرد. گریزمان همان مسیر و همان تعهد را ادامه داد.» 

4spe3h3t

سرمربی اتلتیکو با اشاره به انگیزه این بازیکن برای اثبات خودش گفت:« آنتوان همیشه می‌خواست اینجا باشد. او بار دیگر محبت هواداران را به دست آورد، حرفش را در زمین زد و این تصویر خوبی برای سایر بازیکنان است. او بازیکنی خارق العاده است، با وجود این که افراد خیلی خیلی زیادی برخلاف این فکر می‌کنند اما خوشحالم که نمایش خوب او در ترکیب فرانسه باعث شد که تمام منتقدانش ساکت شوند.»

اتلتیکو مادرید امیدوار است که درخشش این بازیکن پس از جام جهانی هم ادامه پیدا کند و شرایط آنها را در ادامه رقابت‌های لالیگا بهبود ببخشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: