پایگاه خبری خانه فوتبال:

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار برابر ون پارس اصفهان در هوای مطبوع و خوب تهران برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، سرخپوشان ایران، آخرین تمرین خود پیش از دیدار برابر تیم ون پارس اصفهان در اولین بازی در رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر) را از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز (دوشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.
پیش از شروع تمرین، بازیکنان در جلسه فنی حضور یافتند و آنالیز بازی از سوی کادر فنی برای آنها تشریح شد.
تمرین با راندو در قالب سه گروه آغاز شد و بعد از آن، بازیکنان در گوشه‌ای از زمین به استارت‌های سرعتی پرداختند و در ادامه هم مرور کارهای تاکتیکی و انجام فوتبال هدفمند برای بازی فردا در دستور کار قرار گرفت.
تمرین امروز یک ساعت به طول انجامید و همچون روز گذشته، شیخ دیاباته و سعید صادقی زیر نظر کادر پزشکی بودند و سایر بازیکنان طبق برنامه‌ای که کادر فنی در نظر گرفته بود، بدون مشکل تمرین کردند.

بعد از تمرین هم بازیکنان، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شده و پس از استراحتی کوتاه، عازم هتل شدند تا در اردوی پیش از بازی شرکت کنند.

ضمن اینکه تمرین امروز برخلاف روزهای گذشته که در هوای آلوده برگزار می‌شد، در هوای مطبوع و پاکیزه تهران انجام شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم رقابت‌های جام حذفی، فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ون پارس اصفهان خواهد بود. نشست این بازی با حضور نمایندگان دو باشگاه و عوامل اجرایی این مسابقه برگزار و به موضوع بدون تماشاگر بودن این بازی تاکید شد و قرار شد هر دو تیم سهمیه‌ای را برای حضور میهمانان خود در اختیار داشته باشند.

پرسپولیس در این بازی با لباس‌های یکدست قرمز و دروازه‌بان، طوسی و تیم ون پارس اصفهان هم با لباس‌های یکدست مشکی و دروازه‌بان با لباس فسفری رنگ در زمین حاضر خواهند شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: