پایگاه خبری خانه فوتبال:

افزایش سقف وام فوری بانکی . وام فوری در مواقع خاص به متقاضیان پرداخت می شود. وام فوری در برخی از بانکها پرداخت می شود. وام فوری بنا به اعتبار بانک ها به متقاضیان پرداخت می شود. سود و اقساط وام فوری بسیار مناسب است.

وام فوری 100 میلیونی با 4 درصد کارمزد

مشتریان بانک تجارت که مایل به دریافت وام قرض الحسنه هستند، می‌توانند از طرح «نیکان» این مجموعه بهره ببرند. حداکثر مبلغ این تسهیلات به 50 میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش رده، متقاضیان وام قرض الحسنه 50 میلیون تومانی بانک تجارت باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کرده باشند. ضمنا حداقل باید سه ماه از مدت زمان افتتاح حساب آن‌ها گذشته باشد تا بتوانند برای این تسهیلات درخواست بدهند. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و تنها 4 درصد کارمزد به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز 24 ماه اعلام شده است. افرادی که مدارک و شرایط لازم برای دریافت این وام را دارند، باید ضامن معتبر هم به بانک ارائه دهند. لازم به ذکر است متقاضیان در صورت تمایل می‌توانند امتیاز این تسهیلات را به بستگان درجه یک خود منتقل کنند.

با توجه به مبلغ وام، میزان کارمزد و مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 2 میلیون و 171 هزار و 246 تومان است. کل سود تسهیلات، 2 میلیون و 109 هزار و 907 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 52 میلیون و 159 هزار و 907 تومان خواهد بود.

دیگر وام فوری و طرح های تسهیلاتی بانک تجارت

بانک تجارت علاوه بر ارائه این طرح تسهیلاتی، در قالب طرح‌های زوج مهر، کریمان، پویا برتر و سفیران سلامت هم به متقاضیان دریافت وام خدمت رسانی می‌کند.

این مجموعه در خصوص پرداخت تسهیلات تکمیلی نیز به مشتریان واجد شرایط خدمات لازم را ارائه می‌دهد. در همین راستا و براساس آخرین گزارش روابط عمومی این مجموعه، تا پایان آبان ماه سال جاری بالغ بر 99 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و 68 هزار فقره تسهیلات فرزندآوری به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است.

شرایط وام فوری 100 میلیونی بانک کشاورزی

کسانی که مشتری بانک کشاورزی هستند و در این مجموعه سپرده جاری داشته باشند، امکان درخواست برای وام ۱۰۰ میلیونی طرح «باران» را دارند. این وام با پشتوانه میانگین حساب به مشتریان پرداخت می‌شود.

افرادی که مایل به دریافت وام ۱۰۰ میلیونی طرح باران هستند باید در یکی از شعب بانک کشاورزی حساب جاری بدون دسته چک یا حساب کوتاه مدت یک درصدی باران را داشته باشند. حداقل مدت زمان مورد نیاز برای دریافت این تسهیلات ۲ ماه اعلام شده است. افرادی که خواهان این وام هستند باید ضامن رسمی داشته باشند. نرخ سود این تسهیلات براساس نوع طرح انتخابی متفاوت بوده، اما حداکثر آن ۱۸ درصد است. اقساط این تسهیلات حداکثر طی ۲۴ ماه قابل پرداخت خواهد بود.

با توجه به مبلغ این وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط ۴ میلیون و ۹۹۲ هزار و ۴۱۰ تومان است. کل سود این وام ۱۹ میلیون و ۸۱۷ هزار و ۸۴۵ تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن ۱۱۹ میلیون و ۸۱۷ هزار و ۸۴۵ تومان خواهد بود.

دریافت وام با سفته در دسته وام‌های بدون ضامن قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید وام فوری با ضمانت سفته بگیرید باید رتبه اعتباری بالایی داشته باشید.

بانک مرکزی از ابتدای سال ۱۴۰۱ بانک‌ها را موظف کرده است که از انواع وثایق جهت ضمانت وام استفاده نمایند. سفته، سیم کارت، سند ملکی، فیش حقوقی و… از انواع موارد ضمانت وام‌های بانکی در کشور می‌باشند. متاسفانه بانک‌ها هنوز ابلاغیه بانک مرکزی را اجرا نمی‌کنند اما به زودی وام یک روزه با سفته توسط بانک‌ها پرداخت می‌شود. در حال حاضر این وام توسط موسسات خصوصی در شهرهای مختلف پرداخت می‌شود.

وام فوری بانک آینده با سفته

وام فوری

بانک آینده نیز وام فوری با سفته پرداخت می‌کند. اما این وام سود بالایی دارد اما شما می‌توانید یک روزه وام با سفته دریافت نمایید. وام با سفته بانک آینده جهت خرید کالا بوده و با استفاده از رتبه اعتباری پرداخت می‌شود. جهت دریافت وام فوری بانک آینده باید به سایت لندو مراجعه کنید و جهت دریافت وام با ضمانت سفته درخواست دهید. شرایط دریافت وام فوری و با ضمانت سفته بانک آینده را مشاهده می‌کنید:

مبلغ وام۲۰ میلیون تومان

سود وامحدود ۲۱ درصد

مدت بازپرداخت۱۲ ماه

روش دریافت وام فوری با سفته در تهران

جهت دریافت وام فوری با سفته در تهران و یا وام فوری در کرج همان‌طور که  گفته شد باید به یکی از ۴ بانک رسالت، آینده، صادرات و یا صنعت و معدن مراجعه کنید. اگر کارمند دولت هستید و یا در یک شرکت خصوصی بزرگ کار می‌کنید دریافت وام بدون ضامن یا همان وام با سفته از بانکی که حقوق خود را دریافت می‌کنید آسان‌ترین راه دریافت وام با سفته می‌باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: