پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: همیشه دوست دارم همه چیز کامل باشد و دلیل عصبانیت من همین موضوع بود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پاکو خمز، پس از برتری 6 بر 1 تراکتور مقابل تیم امیدهای این باشگاه در دیداری تدارکاتی اظهار داشت: این بازی تمرینی به هر دو تیم کمک می‌کند. ما هم می‌توانیم ببینیم که تیم امید می‌تواند با ما رقابت کند و البته نفرات تیم امید را هم در این بازی‌ها می‌بینیم. اگر بازیکنی کیفیت لازم را داشته باشد شاید در آینده به تیم بزرگسالان اضافه شود.
وی در خصوص دلیل عصبانیت خود در اواخر بازی گفت: دلیل خاصی نداشت. همیشه دوست دارم همه چیز کامل باشد. یک یا دو حرکت در زمین انجام نشد و دلیل عصبانیت من همین موضوع بود.
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سرمربی تیم فوتبال تراکتور در مورد پیشنهادش از باشگاه اسپورتینگ خیخون و اینکه آیا بندی در قرارداد او وجود دارد که هر زمان خواست بتواند آن را فسخ کند، اظهار داشت: من نگرانی در این خصوص ندارم، اینجا هستم و تیم را تمرین می‌دهم. برای اینکه تراکتور پیشرفت کند و به اهداف مختلف برسد، در تبریز هستم. هواداران هم نباید نگرانی داشته باشند. 

خمز در خصوص اینکه آیا پیشنهاد تمدید قرارداد سه‌ساله با تراکتور به دست وی رسیده است و علاقه‌ای به امضای چنین قراردادی دارد، پاسخ داد: چیزی در مورد این قضیه نمی‌دانم. 

وی در خصوص اینکه در این مدت به شناخت خوبی از فوتبال ایران رسیده و می‌داند شاید سبک تیم‌های کشورمان متاثر از تفکرات کارلوس کی‌روش دفاعی باشد، و آیا او که سبکی کاملا متفاوت دارد می‌تواند فارغ از تراکتور روی سایر تیم‌های لیگ برتری تاثیرگذار شود تا فوتبال ایران هجومی‌تر شود، عنوان کرد: من سرمربی تراکتور هستم و فقط تصمیم می‌گیرم تیم خودم چگونه بازی کند. در مورد تیم‌های دیگر هم باید دید سرمربی‌شان چه می‌خواهد. مسئولیت این را دارم که بازی تراکتور را تغییر بدهم نه بازی تیم‌های دیگر.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص درخواستش برای جذب یک مهاجم خارجی یا نفراتی از سایر کشورهای اروپایی، توضیح داد: هنوز چیزی قطعی نیست. باشگاه روی این موضوع کار می‌کند و احتیاج داریم به سرعت بازیکن به تیم تزریق شود. گاهی اوقات نفرات ما محروم و مصدوم هستند. فعلا بازیکنی به تیم ما اضافه نشده اما باشگاه روی این موضوع کار می‌کند ضمن اینکه بازیکنی هم از تراکتور جدا نشده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: