پایگاه خبری خانه فوتبال:

ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان زلزله مهیب ترکیه را روایت کرد.
علی قلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط خود پس از زلزله مهیب و 7.8 ریشتری ترکیه اظهار داشت: روز گذشته برای بازی کاسیم پاشا و هاتای اسپور به شهر هاتای رفته بودیم. در زمان وقوع زلزله در شهر هاتای بودیم. از 4:30 صبح تا 12 مقابل هتل بودیم و تمام وسایل‌مان در این هتل که بخشی از آن تخریب شده بود، قرار داشت.

وی افزود: ساعت 12 ظهر به شهر آدانا آمدیم و آنجا با پرواز اختصاصی باشگاه کاسیم پاشاه راهی استانبول شدیم. اکنون به خاطر زنده بودنم خدا را شکر می‌کنم. البته نمی‌دانم چگونه زنده هستم. در زمان خروج از هتل، فقط توانستم یک لحظه موبایل خودم را بردارم. همه خانه‌های اطراف هتل تخریب و با خاک یکسان شده بودند. از ساختمان هتل ما نیز بخش کمی باقی مانده و شانس آوردیم این هتل نوساز بود. 

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد: زنان و کودکان زیادی در آن شرایط گریه می‌کردند. در زندگی‌ام چنین چیزی را ندیده بودم. این زلزله 7.8 ریشتر قدرت داشت و همین موضوع نشان می‌دهد چه فاجعه‌ای رخ داده است. هنوز بخش زیادی از وسایل من در هتل جا مانده و هیچکس نمی‌تواند مجدد وارد آنجا شود. نمی‌دانم باید چه کاری انجام بدهیم. خدا شانس مجددی برای زندگی به من داد.

0t2SGvmqF1o2

قلی‌زاده عنوان کرد: جان مادرم را قسم می‌خورم که نمی‌توانم درمورد این شرایط سخت صحبت کنم و فقط مانده‌ام چگونه زنده هستم. البته ساق پای من دچار بریدگی شده و احساس شکستگی در ناحیه دنده دارم. در این قسمت از بدنم خیلی درد دارم و باید عکسبرداری کنم. خدا را شکر می‌کنم از این مهلکه جان خود را از دست ندام و اکنون در استانبول حضور دارم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: