پایگاه خبری خانه فوتبال:

شرکت خودروسازی مدیران خودرو فروش فوری دارد. شرایط فروش فوری محصولات خود را با مدل 1402 اعلام کرد. جدول فروش فوری شرکت خودروسازی مدیران خودرو.شرایط فروش فوری اعلام شد. فروش فوری با مدل‌های جذاب به صورت نقدی آغاز شد.

فروش مدیران خودرو بصورت نقدی با قیمت جدید

فروش محصولات مدیران خودرو بصورت نقدی با قیمت مصوب جدید در نمایندگی های این شرکت با موعد تحویل 45 روز کاری آغاز شد.
 طبق گزارش های دریافتی، فروش محصولات بصورت نقدی با قیمت مصوب جدید در نمایندگی های این شرکت با موعد تحویل 45 روز کاری آغاز شده است.
مدیران خودرو

برنامه فروش فوری یکپارچه مدیران خودرو

شرکت خودروسازی مدیران خودرو جزئیات فروش محصولات ام‌وی‌ام و فونیکس را با افزایش قیمت نسبت به عرضه در بورس کالا اعلام کرد.این محصولات قرار است در سامانه یکپارچه خودرو عرضه شوند.
جزئیات پیش فروش محصولات مدیران خودرو در سامانه جامع خودرو اعلام شد.
بخشنامه پیش فروش محصولات مدیران خودرو در سامانه جامع خودرو با افزایش قیمت اعلام شد.
قابل توجه است که مدیران خودرو در طرح پیش فروش محصولات ام‌وی‌ام و فونیکس در سامانه یکپارچه خودرو به طورمیانگین 100 میلیون برای هر خودرو افزایش قیمت داشته و زمان تحویل محصولات این شرکت بین تیر ماه تا اسفند سال آینده است.

مدیران خودرو

مدیران خودرو

مدیران خودرو

ضرورت تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو، شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌شود.

جدال بر سر درستی یا نادرستی عرضه خودرو در بورس کالا همچنان ادامه دارد. شورای رقابت به پشتوانه وزارت صمت این روش عرضه را مردود می‌داند اما در مقابل، خودروسازان تلاش می‌کنند به این عرضه‌ها که تا حدی زیان سالانه آنها را جبران می‌کند، ادامه دهند.

در این میان مجلس نیز ساز جدیدی را کوک کرده و با گنجاندن قیمت‌گذاری دستوری خودرو توسط شورای رقابت در بودجه سال آینده، باب تازه‌ای را در هیاهوی فروش خودرو باز کرده تا در مسیر عرضه خودرو در بورس کالا، سهم بزرگی نصیب دولت شود!

اما نظر مردم درباره عرضه بورسی خودرو و قیمت این کالا چیست و آیا روش‌های قرعه‌کشی، فروش فوری و بورس کالا توانسته‌اند نیاز مصرف‌کنندگان واقعی را برطرف کنند؟

ببینید گوشه ای از دلواپسی های مردم درباره فروش فوری یا فروش بورسی

در ادامه، بخشی از آرای مخاطبان تجارت‌نیوز را می‌خوانید.

مردم صاحب خودرو می‌شوند؟

«ما خانواده پنج نفری بدون ماشین چجوری بخرم کاش قسطی مثل قبل کارخانه میداد»

«نخرید همین! میاد پایین فقط ۳ ماه نخرید»

«خودکرده را تدبیر نیست… ملت نجیب ایران همچنان درحال خرید لگن‌های داخلی به قیمت گزاف هستند»

«سلام؛ لطفا اطلاعات درست پژو 207 تیپ 5 محصول جدید ایران خودرو که قراره دوم اسفند در بورس کالا عرضه بشه رو بذارید که همون مشخصات 206 رو داره بدون آپشن تلفیقی از نمای جلوی ۲۰۷ و مشخصات و داشبورد ۲۰۶!»

«آدم با این قیمتا نمیدونه بخنده یا گریه کنه»

«خیلی جالبه افزایش قیمت خودرو اگه یک درصد از تورم 50 درصدی کمتر باشه میشه 49 درصد یعنی پژو 206 نیم میلیاردی رو در بازار آزاد باید 750 میلیون خرید کنیم. ممنونیم از شورای رقابت که قیمت‌هارو داره به بازار نزدیک می‌کنه. به هر اندازه که قیمت‌ها به بازار نزدیک بشه قیمت بازار هم دوست داره بالاتر از قیمت کارخانه خودنمایی کنه که در این صورت خرید پژو 206 برای اقشار متوسط جامعه به رویا تبدیل می‌شه…»

«خودروهای زیر دویست میلیون کارخانه برای مصرف اقشار ضعیف هست و نباید گران شود و نباید دیدگاهی که به ماشین‌هایی گران‌قیمت داریم همان نگاه هم به خودروی اقشار ضعیف، ساینا ،کوییک ،تیبا داشته باشیم»

«خیلی جالبه بدونید الان پایه حقوق یک کارگر حدود ۶ تومن هست. اگه اجاره‌خانه رو و خرج زندگیشو حساب کنید تقریبا ماهی یک الی دو تومن پس‌اندازش میشه خوش‌بین ترین حالتش. اینکه برای خرید یه پراید باید حدود ۲۴۰ماه وقت بذارن ک میشه ۲۰ سال.حالا واقعا این ماشین ارزش این همه سال از زندگی رو داره؟»

«افرادند که جزو بورس نیستن چگونه ورودکنن برای خرید»

«افراد عادی وکم درآمد نمیدونن بورس چطوریه و چگونه شرکت کنن دراین بورس خودرو»

 

«خودرو بورسی فقط دلالها رو جمع میکنه کسی برای مصرف کننده دلسوزی نمیکنه قشر ضعیف و متوسط باید نظاره گر باشن»

«خرید خودرو نه بورس میخواد ، نه قرعه‌کشی. چرا باید دوباره چرخ رو اختراع کنیم. تو همه کشورهای دنیا مثل آدم باید بری نمایندگی اون خودرو و ماشین رو به قیمت روز بخری .»

دست دولت در جیب خودروساز و مصرف‌کننده

برخی از مخاطبان نیز به سود دولت از این عرضه‌ها اشاره کرده و معتقدند که هنوز هم پای دلالان در میان است!

«بازار بورس خودرو هیچ مزیتی واسه مصرف کننده نداره فقط رانت از سمت دلال رفته سمت دولت. چون مصرف کننده هیچ راهی نداره. خود خودرو ساز باعث تمام این آشفته بازار خودرو شده»

«عرضه خودرو در بورس کلاهبرداریه»

«پول دلال به جیب دولت و رانت‌خوارها میره مردمی هم که پول ندارن هم با ماشین باید خداحافظی کنن»

«البته سود دولت عزیز و خودروساز شیرین مهم هستش، نه مصرف کننده»

«اگه خودرویی هست و شما میخواید به دست مردم برسد همون قیمت اعلامی خودتان و تحویل روز بدهید تا این بازار خرید و فروش و دلال بازی خودرو از بین بره و فقط مصرف کننده بخره برادر این دولت تازه یاد گرفته کسری بودجه را چجوری جبران کنه و افسار کار را تازه دست گرفته خواهشا به فهم وشعور مردم توهین نکنید اگه کسی میخواد ماشین به دست مصرف کننده واقعی برسه راه چاره فقط تحویل روز خودرو هست؛ الان سالهاست خودروسازها دم از ضرر و زیان میزنن ولی خبری از ورشکستگی نیست و هنوز با داشتن این همه مغز متفکر مهندس و حسابدار و…نمیتونن قیمت تمام شده محصولاتشون را اعلام کنن واقعا چی فکر کردین خودشون فروشنده خودشون خریدار و خودشون دلال و تعیین کننده رفتار بازار هستن کاش شرکت بنز و بی ام و و آئودی و… هم بیان از این دو شرکت … یاد بگیرن»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: