پایگاه خبری خانه فوتبال:

کارشناسان فوتبال انگلیس از قطعه گمشده پازل تن هاگ در منچستریونایتد پرده برداشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس، منچستریونایتد که پس از شکست خفت‌بار مقابل لیورپول کاملاً تضغیف شده، روز گذشته مقابل نیوکاسل تن به شکست داد تا رتبه سوم را از دست بدهد.

منچستریونایتد در 3 بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس، یک بار مساوی کرده و 2 بار تن به شکست داده است. 

این تیم که پس از جام جهانی به یکی از بهترین‌های اروپا نام گرفت، حالا شدیدا در خط حمله مشکل دارد و در ایجاد حمله و گلزنی ناتوان ظاهر شده است.

شب گذشته در برنامه اسکای اسپورت، کارشناسان فوتبال انگلیس از قطعه گمشده تیم تن هاگ پرده برداشتند.

هری کین که حالا با رفتن آنتونیو کونته به درهای خروج اسپرز نزدیک شده، مهمترین گزینه منچستری‌هاست و بسیاری بر این باورند که او می تواند نقاط ضعف یونایتد را کاملا بپوشاند.

در برنامه اسکای اسپورت گفته شد که منچستریونایتد در بازی هایی مثل لیورپول و نیوکاسل نشان داد که چقدر می تواند در برخی اوقات بی انگیزه و ناتوان ظاهر شود و به بازیکنی مثل هری کین نیاز دارد. بازیکنی که روحیه بزرگی دارد، کاپیتانی بلد است و می تواند با بازیسازی و قدرت تهاجمی خود، منچستریونایتد را به یکی از بهترین های اروپا بدل سازد. 

OL55dXoLtXvJ

هری کین در این سال ها بسیاری از رکوردهای لیگ برتر انگلیس را به نام خود ثبت کرده ولی جامی با تاتنهام کسب نکرده است. بسیاری بر این باورند که کاپیتان تیم ملی انگلیس باید از لندن برود و به تیمی مثل منچستریونایتد برای قهرمانی منتقل شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: