پایگاه خبری خانه فوتبال:

افزایش سقف وام فوری بانکی . وام فوری در مواقع خاص به متقاضیان پرداخت می شود. وام فوری در برخی از بانکها پرداخت می شود. وام فوری بنا به اعتبار بانک ها به متقاضیان پرداخت می شود. سود و اقساط وام فوری بسیار مناسب است.

مهم‌ترین مزیت این وام این است که وام‌گیرنده محدود به خرید کالایی خاص یا از فروشگاه خاصی نیست و مبلغ وام را در قالب یک کارت خرید عضو شتاب دریافت می‌کند.

ثبت‌نام وام فوری لندو و دریافت لندو کارت

تمام مراحل دریافت وام آنلاین بانک آینده از طریق سامانه لندو (لینک بالا) انجام می‌شود. همچنین در سامانه لندو محدودیتی برای هیچ‌کدام از شهرهای و روستاهای ایران وجود ندارد و شما می‌توانید از تمام نقاط ایران از این سامانه وام بگیرید. مراحل آنلاین است و در نهایت کارت خرید برای وام‌گیرنده پست می‌شود. سقف این وام فوری ۲۰ میلیون تومان است و آن را می‌توان از طریق تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان و درگاه‌های اینترنتی خرج کرد.

طرح جدید وام فوری بانک آینده چه مزایایی دارد؟

لندو بزرگترین سامانه خرید اقساطی کالاست که بیش از ۷ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات اعتباری دارد. دریافت وام فوری بانک آینده از این سامانه بسیار راحت است و مزایای زیر را داراست:

    بدون نیاز به چک و ضامن، تنها با ارائه سفته الکترونیک

    فرایند کاملا آنلاین و بدون نیاز به هیچ‌گونه مراجعه

    امکان استفاده از مبلغ وام از طریق تمام کارتخوان‌ها و درگاه‌های اینترنتی

    ارائه وام به تمام نقاط کشور

وام فوری / دریافت این کارت چه شرایطی دارد؟

برای دریافت وام بانک آینده از سامانه لندو در قالب لندو کارت تنها کافی است بعد از ثبت درخواست وام، مدارک لازم (از جمله مدارک سکونتی و مدارک شغلی) خود را بارگذاری کنید و بعد از آن هم از طریق سامانه سفته الکترونیکی بانک آینده، یک سفته الکترونیکی تهیه و آن را با امضای الکترونیکی خود امضا کنید.

در صورتی که در سیستم بانکی کشور، چک برگشتی و اقساط معوق نداشته باشید، اعتبارسنجی شما تایید و درخواست وامتان نهایی خواهد شد.

وام فوری / چطور می‌توان از لندو کارت استفاده کرد؟

لندو کارت یک کارت خرید عضو شتاب است که همچون یک کارت بانکی می‌توان از آن برای خرید انواع کالا (از جمله لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، طلا و …) و تهیه انواع خدمات (از جمله بیمه، رزرو هتل، خدمات پزشکی و ..) استفاده کرد.

ضمنا شما می‌توانید از لندو کارت برای خرید از تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان و درگاه‌های اینترنتی از استفاده کنید. پس برای استفاده از لندو کارت، هیچ محدودیتی برایتان وجود نخواهد داشت.

وام فوری / نحوه ثبت‌نام و دریافت لندو کارت

برای ثبت‌نام وام لندو روی لینک زیر کلیک کنید و بعد از مشخص کردن مبلغ وام، مدت بازپرداخت و نحوه استفاده از وام، درخواست خود را برای دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی لندو و بانک آینده ثبت کنید.

وام فوری 10 میلیارد تومانی دولت برای این متقاضیان + شرایط ضامن

 بر اساس تفاهم نامه صندوق نوآوری و شکوفایی با صندوق‌های ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و ضمانت تعاون، شرکت‌های دانش بنیان می‎توانند برای دریافت تسهیلات از شبکه بانکی از ضمانت‌های تعهد پرداخت بهره‌مند شوند.

این تفاهم صبح امروز، یکشنبه 20 فروردین‌ماه 1402 در محل معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری بین علی وحدت رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، البرز محمدی مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و محمدحسن مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک وزارت صنعت، معدن و تجارت و با حضور دکتر دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور به امضا رسید.

این تفاهم‌نامه با هدف تسهیل تضامین مورد نیاز شرکت‌های دانش بنیان تولیدی دارای مجوز فعالیت تولیدی و تعداد پرسنل کمتر از 50 نفر و فروش کمتر از 20 میلیارد تومان برای دریافت تسهیلات از شبکه بانکی منعقد شده است.

بر اساس مفاد این تفاهم نامه اخذ ضمانت‌نامه اعتباری یا تعهد پرداخت در قبال ارائه صرفاً اسناد تجاری در سریعترین زمان ممکن و با حداقل هزینه انجام می شود. همچنین قرار است بخشی از ودیعه مورد نیاز برای صدور ضمانت‌نامه توسط صندوق نوآوری و شکوفایی تأمین شود و هر شرکت دانش بنیان واجد شرایط می‌تواند تا سقف 10 میلیارد تومان از این خدمت بهره‌مند شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: