پایگاه خبری خانه فوتبال:

رسانه های ایتالیایی از اولتیماتوم سران اینتر به سرمربی خود در پی کسب نتایج ضعیف خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری فارس، ادامه کسب نتایج ضعیف اینتر باعث شد سران این باشگاه به سرمربی خود، برای آخرین بار هشدار بدهند. سایت «کالچو مرکاتو» نوشت: «سیمونه اینزاگی» سرمربی آبی‌وسیاه‌های شهر میلان پس از شکست عصر شنبه تیمش مقابل مونزا در سری آ، در جلسه‌ای با سران این باشگاه که تا پاسی از شب هم ادامه داشت، آخرین هشدار را دریافت کرد.
نراتزوری عصر تلخی را در جوزپه‌مه‌آتزا سپری کرد و در مقابل تیم میانه جدولی مونزا با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا چهارمین باخت خود در پنج بازی اخیر در لیگ ایتالیا را تجربه کند. اینتر حالا به رده پنجم سقوط کرده و حتی در حال از دست دادن جایگاه خود در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپاست.

گفته شده در این جلسه درباره اوضاع تیم در سری آ و همچنین مسابقه حساس با بنفیکا در بازی برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بحث و رایزنی شد. اینزاگی هم تا نیمه شب در جوزپه‌مه‌آتزا بود و ۳۰ دقیقه پس از «استیون ژانگ» رئیس و دیگر مدیران اینتر، ورزشگاه را ترک کرد.

کالچومرکاتو نوشته به‌رغم ناامیدی هواداران، برنامه سران اینتر ادامه کار با اینزاگی است اما آینده او کاملاً وابسته به بازی برگشت با بنفیکا و همچنین اطمینان از حضور در جمع چهار تیم بالای جدول لیگ است.

اینتر در بازی رفت با صدرنشین پرتغال در خانه حریف با دو گل به پیروزی رسیده و چهارشنبه شب دیدار برگشت آن‌ها برگزار خواهد شد. بازی بعدی اینتر در سری‌آ هم روز یکشنبه آینده با امپولی خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: