پایگاه خبری خانه فوتبال:

 سویا در یک شب باشکوه موفق شد منچستریونایتد را با نتیجه 3-0 شکست داده و به جمع چهار تیم نهایی لیگ اروپا راه یابد. خوزه لوئیس مندیلیبار سرمست از نتیجه به دست آمده از این که فرصت هدایت چنین تیمی را پیدا کرده ابراز خوشحالی کرد.

او گفت: "از این که فرصت بازی با یونایتد را به دست آوردم سپاسگزار و خوشحالم. بازیکنان من معمار این لحظات بزرگ هستند. ما بازیکنانی به مراتب کوچکتر نسبت به ستاره های حریف به این نتیجه دست یافتیم. آنها به چیزی که ما گفته بودیم اعتقاد داشتند و نمونه آن در گل اول دیده شد."

سرمربی سویا با تشکر از هواداران تیمش که ورزشگاه را برای یونایتد به یک جهنم تبدیل کرده بودند گفت: "وقتی به ورزشگاه می آیید و با سکوهای پر و مردمی مواجه می شوید که با سرودهای خود شما را حمایت می کنند دیگر حس تنهایی به شما دست نمی دهد و این احساس را دارید که همه باهم در کنار هواداران بازی می کنید. ما یونایتد را با کمک هواداران شکست دادیم و بازیکنان ما باید خود را باور کنند."

مندیلیبار در پاسخ به این سوال که چه چیزی به شاگردان گوشزد کرده بود گفت: "سادگی؛ سادگی یکی از مهمترین نکات فوتبال است. من چیز خارق العاده‌ای از شاگردانم نخواستم و فقط از آنها سادگی خواستم. من در باشگاههای زیادی پست های متعددی داشتم. از سطح منطقه ای شروع کردم و اکنون با تیمی فوق العاده در لیگ اروپا هستم. برای من سادگی از اهمیت بالایی در فوتبال برخوردار است."

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: