پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال در مورد حواشی به وجود آمده در دربی 100 توضیحاتی را ارائه کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال در خصوص شایعاتی که در خصوص صحبت‌های او با تیم داوری پس از پایان بازی مطرح شده، اظهار داشت: این حرف‌ها ناراحتم می‌کند. صحبت‌هایی که با تیم داوری داشتم را کاملا به یاد دارم. به تیم داوری گفتم: «چرا بیشتر تصمیمات شما علیه تیم ما بود و چرا چند خطای واضح به سود تیم ما را نگرفتید؟ چرا فقط ۵ دقیقه وقت اضافه اعلام کردید، در حالی که بازی زمان اضافه بیشتری داشت و در همان وقت‌های اضافی هم بازی برای دقایقی متوقف شد که شما آن را حساب نکردید. ما لیاقت این را نداشتیم و شما کارتان را خیلی بد انجام دادید.»
وی افزود: ضمن اینکه معتقدم در این دیدار یک پنالتی برای استقلال نادیده گرفته شد و خطایی که منجر به گل مسابقه شد هم اصلا خطا نبود.
سرمربی استقلال اضافه کرد: تمام صحبت‌هایی که با داور انجام دادم همین بود که توضیح دادم و نکته قابل توجه این است که تمام حرف‌های من با پیام حیدری و دستیارانش به زبان انگلیسی بود نه پرتغالی و می‌توانید از او بپرسید که آیا هرگز به او بی احترامی کرده‌ام؟ قطعا خیر.

ساپینتو در پایان گفت: من همیشه به همه داوران احترام می‌گذارم و رابطه خوبی با آنها دارم؛ همچنین با پیام و برادرش بیژن حیدری.

همان طور که در کنفرانس خبری قبل از بازی هم گفتم، پیام حیدری داور خوبی است اما در این بازی به اندازه کافی خوب نبود و اشتباهاتش در نتیجه تاثیرگذار بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: