پایگاه خبری خانه فوتبال:

"میخواهیم 9 امتیاز بگیریم و کار لیگ را برای قهرمانی یکسره کنیم، پس فقط تمرکز و تمرین". ستاره پرسپولیسی‌ها ذهنیت خود طی دیدارهای باقیمانده بعد از پیروزی بزرگ در دربی می‌گوید.
به گزارش "ورزش سه"، حرف کشیدن از بازیکنی که نزدیک به یک فصل گفتگویی نداشته سخت است اما صادقی ادعا می کند وقت برای صحبت زیادی است و وظیفه او اکنون کمک به تیم برای رسیدن به ۹ امتیاز باقیمانده فصل برای قهرمانی است.

بعد از پایان مصدومیت یک بازگشت فوق العاده از سعید صادقی در ترکیب پرسپولیس شکل گرفته است. او طی چهار دیدار اخیری که برای این تیم به میدان رفته بار دیگر توانسته با قدرت تکنیکی و سرعت خود حضوری فعال در سمت راست سرخپوشان داشته باشد. صادقی که یک نقل و انتقال پر سر و صدا را در تابستان پشت سر گذاشته این روزها به خوبی توانسته در نقش تاثیرگذار خود در ترکیب این برای دستیابی به هدف قهرمانی گام بردارد.

از روزی که به پرسپولیس آمدی تا به امروز صحبتی نداشتی. از کجا شروع کنیم؟

کلا دوست ندارم زیاد صحبت کنم یا بهتر بگویم کلا صحبت کنم. وظیفه من به عنوان فوتبالیست تمرین و نمایش موفق در بازی  هاست. صحبت بماند داخل زمین. یک روز خوب هستی و یک روز بد. اما در نهایت به عنوان فوتبالیست تمام تلاش خودت را به کار بگیری. وقتی که پیراهن تیمی مثل پرسپولیس را بر تن داری کار سخت تر هم می شود و باید خیلی بهتر از آنچه که همه انتظار دارند باشی. در کل تمرین و مسابقه را به هر چیزی ترجیح می دهم و وقت برای مصاحبه و صحبت کردن زیاد است. انشاالله پایان فصل.

سر و صدای زیادی را در نقل و انتقالات پشت سر گذاشتی و تا آخرین لحظه هم بحث زیادی درباره تو وجود داشت. 

آیا صحبتی از سمت من دیدی؟ آیا من به قول شما بازارگرمی کردم؟ من حرفم را همان اول به مدیران باشگاه پرسپولیس زدم و بعد از آن هم از تعطیلاتم در پایان فصل استفاده کردم تا با انرژی و شرایط مناسب کارم را شروع کنم. همانطور که گفتم هیچ علاقه ای به مصاحبه ندارم و بخش زیادی از آن هم به این موضوع برمی گردد. وقتی من حرفی نزدم شاهد این بودم که کلی بحث و چیزهای دیگر شکل می گیرد چه برسد به اینکه بخواهم حرفی بزنم. من با احترام از باشگاه پرسپولیس درخواست کردم تا فرصتی بدهند تا استراحت کنم و بعد جلسه را دنبال کنم و دیدید که در بازگشت از مرخصی در باشگاه حاضر شدم. همه چیز همینطور بود و حالا هر کس هر چیزی می گوید.

پس قطعا با پرسپولیس کار را دنبال می کردی؟

الان کجا هستم؟ بهتر نیست این بحث را تمام کنیم؟ من الان در پرسپولیس هستم و از همان ثانیه اول کارم را برای موفقیت در این تیم پرافتخار و بزرگ استارت زدم و امیدوارم پایان خوبی هم در این فصل در انتظار ما باشد.

پس درباره دربی صحبت کنیم. یکی از بی نقص و با برنامه ترین بازی های شما را شاهد بودیم.

همه چیز به این بازی بستگی داشت. باید می بردیم تا در لیگ بمانیم و برای قهرمانی بجنگیم. یا همه چیز یا هیچی. ما نمی خواستیم فصل را به این شکل پایان بدهیم. خودمان را شایسته قهرمانی می دانستیم و باید آن را اثبات می کردیم. کاری به این روزهای فصل ندارم که اختلاف کم شده است. اما ما برتری قاطع خودمان را با اختلاف امتیازی که قبلا ایجاد کرده بودیم نشان دادیم. شرایطی پیش آمد که این اختلاف کم شد و در نهایت به ضرر ما شد. با این حال چهار بازی باقی مانده بود که یکی از آنها مقابل استقلال به عنوان حریف مستقیم ما بود. نمی توانستیم به نتیجه دیگری فکر کنیم. در هر ثانیه از بازی به برد فکر می کردیم و این هدف را دنبال می کردیم. کار سخت بود و حریف هم این هدف را داشت و تیمی کاملا باکیفیت بود. این برد ما از این جهت اهمیت دارد که حریف ما استقلال بود. بازی با آنها در شرایط عادی البته هیچ شرایط عادی برای این بازی وجود ندارد هم اهمیت دارد چه برسد الان که برای قهرمانی باید می جنگیدیم.

وی در نهایت یک برد بزرگ و ارزششمند.

خیلی سخت بود. بازی فوق العاده پرهیجانی بود و هر دو تیم شانس یکسانی داشتند و ما بهترین فرصت طلبی را داشتیم و از آن به نتیجه رسیدیم. باید از هواداران تیم هم تشکر داشته باشم که بالاترین توان خودشان را چه با حضور در استادیوم و دیگر فضاها از تیم داشتند. فضا کاملا مهیای تمرکز و اتحاد برای این نتیجه بود و کادرفنی نیز بهترین تدابیر را در نظر گرفته بود و آنالیز فوق العاده ای از حریف داشتیم. خوشحالم از این برد و امیدوارم در نهایت به اتفاق خوبی منتهی شود.

ملوان هم با متوقف کردن سپاهان معادلات جدول را به سود شما کرد. 

ما منتظر فرصت بودیم. می دانستیم که این فرصت نصیب ما خواهد شد. در تمرین روز گذشته گفتیم که ما باید هر سه بازی را ببریم و کاری به دیگر تیم ها نداشته باشیم. باید از بازی جوانمردانه و جسورانه ملوان هم تشکر کنیم. لیگ فوق العاده ای داریم و این را در نتایج تیم ها مقابل هم می بینید. تیم های مدعی برابر تیم هایی امتیاز از دست دادند که شاید تصور آن را نمی کردند و در نهایت اما همه چیز به سمتی پیش رفته که سه هفته داغ و هیجان انگیز باقی مانده است. الان همه چیز در دست خودمان است. اینکه بتوانیم طی سه بازی باقیمانده برابر حریفان قابل احترام خودمان به نتیجه برسیم و در نهایت برنده این ماراتن شویم. سخت اما لذتبخش و شدنی است. چون ما این هدف را دنبال می کنیم و سخت برای آن تلاش خواهیم کرد.

برابر استقلال یک شانس گلزنی خوب داشتی که موفق نشدی و سیدحسینی آن را مهار کرد. بهرحال بعد از انتقال به پرسپولیس و بحث های انتقادی که نسبت به تو از سوی حریف شکل گرفته بود انگیزه زیادی برابر آنها داشتی.

من اصلا به آن حرف ها کاری ندارم و توجه نمی کنم. الان پیراهن پرسپولیس را با افتخار در اختیار دارم و وظیفه من است که با احساس مسوولیت بالا بهترین تلاش خودم را داشته باشم. قطعا یک قهرمانی بزرگ هدف همگی ماست و انتظار داریم بتوانیم با بالاترین انگیزه و توان هواداران خودمان را خوشحال کنیم.

بازی با گل گهر به عنوان تیم سابقت را هم در جام حذفی و هم در لیگ پیش رو دارید. کار را چطور ارزیابی میکنی؟

هم گل گهر و هم دو حریف دیگر ما سخت و حساس خواهند بود. تمرکز ما روی کار خودمان است. به چیزی جز نتیجه مطلوب در این بازی ها فکر نمی کنیم. باید بتوانیم به ۹ امتیاز در لیگ برتر برسیم. ۹ امتیاز تا قهرمانی فاصله داریم و این چیزی است که همیشه زیر لب تکرار می کنیم. نتیجه یک فصل تلاش الان در گرو ۳ بازی است. فصل پرماجرایی را پشت سر گذاشتیم. روزهای سخت و عجیب. همه چیز را با خودمان مرور می کنیم و می گوییم اینجا جایی نیست که بخواهیم جا بزنیم. پس با حمایت هواداران و مدیریت و تدابیر کادرفنی و تلاش بازیکن باید برویم برای رسیدن به این ۹ امتیاز. دیگر نباید با اما و اگر و نگرانی کار را دنبال کنیم. جدول یک بار دیگر به نفع ما شده و این حاصل ایمانی بود که به آینده داشتیم و برای آن تلاش کردیم. با بالاترین انگیزه و توان می جنگیم.


 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: