پایگاه خبری خانه فوتبال:

در یکی از بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اتفاقات منحصر به فردی روی سکوها رخ داد.
به گزارش "ورزش سه"، استقلال ملاثانی در این دوره از رقابت‌های جام حذفی با شکست دادن آرمان گهر و مس کرمان موفق شده بود به جمع هشت تیم پایانی راه پیدا کند و با قرعه هوادار تهران رو به رو شد.

استقلال ملاثانی در این مسابقه میزبان هوادار بود و ورزشگاه غدیر اهواز را برای میزبانی انتخاب کرد. هواداران فوتبال دوست خوزستانی، این تیم را تنها نگذاشتند و یکی از جایگاه‌ها به طور کامل پر شده و در سکوهای دیگر نیز به طور پراکنده هواداران دیده می‌شدند.

یکی از اتفاقات جالب توجه در حاشیه این بازی که با برتری هوادار به پایان رسید، حضور هواداران زن در سکوهای طبقه دوم کنار مردان در ورزشگاه غدیر بود و برخی هواداران استقلال ملاثانی به صورت خانوادگی این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

ydrpeg3d

یکی دیگر از قاب‌های عجیبی که شاید هیچوقت در فوتبال حرفه‌ای دیده نشده باشد، ورود موتور سیکلت به سکوهای طبقه دوم بود و یکی از تماشاگران این بازی موتورش را درست کنار خود در استادیوم پارک کرد و مشغول تماشای بازی شد!

هواداران حاضر در ورزشگاه انرژی خاصی داشتند و در طول بازی دقایق کمی ساکت بودند و روی هوادار فشار زیادی گذاشتند که سبب شد این تیم در نیمه دوم گل مساوی را بخورد و کار برای این تیم تهرانی سخت دنبال شد.

عکس: میلاد احمدی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: