پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهاجم پرسپولیس می‌گوید که هر چقدر به پایان فصل نزدیک می‌شوند، کار نیز دشوارتر می‌شود.پرسپولیس توانست به لطف تک‌گل مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی، پیکان را شکست دهد و صدر جدول را دوباره از آن خود کند. لئاندرو پریرا که از ابتدای نیمه دوم به میدان آمد، روی تک‌گل تیمش تأثیرگذار بود.

پریرا در پایان بازی و در جمع خبرنگاران گفت: «خوشحالم که توانستیم این بازی سخت را ببریم. آن‌ها واقعا خوب دفاع می‌کردند و هر چقدر به پایان بازی نزدیک می‌شدیم، کار برای ما سخت‌تر می‌شد. اما بالأخره به گل رسیدیم و یک برد مهم به دست آوردیم.»او درخصوص صحنه پنالتی نیز توضیح داد که بازیکن پیکان او را متوقف کرده است. مهاجم پرسپولیس گفت: «شک نکنید روی من خطا انجام شد و مدافع حریف نگذاشت به حرکت ادامه دهم. به نظر من خطای واضحی بود و خوشحالم که از چشم داور دور نماند.»

پریرا در پایان و درخصوص اینکه چقدر امیدوار است تیمش عنوان قهرمانی را به دست بیاورد افزود: «من خیلی امیدوارم که این اتفاق بیفتد و ما در پایان فصل قهرمان شویم. فکر می‌کنم بهترین تیم لیگ هستیم و حقمان است که قهرمان شویم. هرچند هنوز چیزی تمام نشده و باید در دو بازی بعدی هم با قدرت و تمرکز بالا وارد شویم.»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: