پایگاه خبری خانه فوتبال:

قیمت دلار عجیب شده. قیمت دلار نوسانی شد. قیمت دلار به روشی جدید و در بازاری جدید اعلام می شود. قیمت دلار در هفته گذشته افزایشی شد. در هفته‌های اخیر انتظارات تورمی در حال بازی با قیمت دلار بوده است.

قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز ۱۷ اردیبهشت قیمت هر اسکناس دلار ۴۲ هزار و ۳۰۶ تومان و نرخ حواله دلار نیز به ۳۸ هزار و ۴۶۰ تومان اعلام شد.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز ۴۲ هزار و ۳۰۶ تومان و نرخ حواله دلار نیز به ۳۸ هزار و ۴۶۰ تومان اعلام شد.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، ۴۷ هزار و ۳۸۲ تومان و نرخ حواله یورو نیز ۴۳ هزار و ۷۵ تومان اعلام شده است.

نرخ اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۵۱۹ تومان ارزش گذاری شده است و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۴۷۲ تومان اعلام شده است.

قیمت دلار / بازار غیررسمی ارز

قیمت دلار در بازار غیر رسمی نیز حدود ۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان شد.

قیمت یورو ۵۸ هزار تومان و ۹۰۰ اعلام شده است.

همچنین نرخ اسکناس درهم در بازار غیررسمی ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است.

منبع: تسنیم

قیمت دلار / کروکودیل‌ها در بازار دلار/ حرکت ریال به سمت بورس و خودرو

روند کاهشی قیمت دلار در معاملات پشت خطی دیشب هم دیده شد. برخی از سایت‌ها و کانال‌ها دیشب مدعی تداوم عقب نشینی نرخ دلار در بازار شبانه بودند.

به گزارش اقتصادنیوز، معامله گران کاهشی بازار رز تهران در اولین روز هفته قدرت را به دست گرفتند. آن طور که سایت و کانال‌های مختلف اعلام کرده اند فشار فروش در اولین روز هفته بر سر بازار ارز تهران سایه انداخته و کمتر کسی حاضر بوده دست به خرید‌های بزرگ بزند.

عده‌ای از تحلیلگران اقتصادی می‌گفتند خبر ثبت‌نام خودرو از ۲۰ اردیبهشت، روند معاملات در بازار ارز را را بی‌رمق کرده و بخاطر همین قیمت دلار در یک محدوده رنج است. از سوی دیگر در اولین روز معاملاتی هفته بورس تهران یک رکورد جدید را ثبت کرد.

دیروز ارزش معاملات خرد با افزایش ۷ درصدی به نسبت روز معاملاتی قبل به رقم ۲۴ هزار و ۸۴۰ میلیارد تومان رسید. به نظر می‌رسد با کُند شدن روند حرکتی اسکناس آمریکایی برخی از بازیگران ارزی به سمت بورس کوچ کرده باشند.

البته هرات نیز وارد فاز نزولی شده و در بازار یاد شده قدرت بازیگران کاهشی بیشتر از افزایشی‌ها بود، همین امروز باعث شده بود که تهران هم مسیر اصلاح را دنبال کند.

برخی از فعالان اقتصادی باور دارند برای امروز محدوده مهم بازار هرات ۵۲ هزار و ۵۰۰ الی ۵۲ هزار و ۸۰۰ تومان است اگر قرار به صعود باشد باید این کف حفظ شود و آهسته آهسته بازار رشد کند. با این حال، در صورت شکست خصوصا بدون واکنش ۵۲ هزار و ۵۰۰ بازار راهی ۵۰ هزار خواهد شد و این امر ممکن بازار ارز تهران را تحت تاثیر قرار دهد.

تداوم عقب نشینی قیمت دلار در بازار شبانه

روند کاهشی قیمت دلار در معاملات پشت خطی دیشب هم دیده شد. برخی از سایت‌ها و کانال‌ها دیشب مدعی تداوم عقب نشینی نرخ دلار در بازار شبانه بودند.

کروکودیل‌ها نماد صبر و انتظار در شکار هستند. آن‌ها ممکن است روز‌ها یا طی هفته صبورانه منتظر بمانند تا شکاری از همه‌جا بی‌خبر نزدیک آب بیاید و آن را شکار کنند.

معامله‌گران صبور و خونسرد در بازار سرمایه را به کروکودیل تشبیه می‌کنند؛ چراکه آن‌ها در فرآیند سرمایه‌گذاری‌شان تعجیل نمی‌کنند و صبورانه در پی یافتن بهترین موقعیت سرمایه‌گذاری برای کسب سود هستند.

قیمت دلار / ناامیدی از طلا برای ثبت رکورد‌های جدید!

این توصیف، در واقع توصیه‌ای است که یکی از کانال‌های معروف سرمایه‌گذاری به معامله‌گران بازار ارز می‌کند. راهبرد معاملاتی بر اساس این روش، خرید در پایین و فروش در بالا است. در چنین بازاری نقاط حمایتی و مقاومتی برجسته می‌شود و تحلیل‌های فنی بازار گرمتری پیدا می‌کند. دسته‌ای از معامله گران معتقدند فرمول بازار ساده شده است، صبر می‌کنیم پایینتر بیاید، بخریم و بالا سیو کنیم.

قیمت دلار / ریزش شبانه قیمت سکه

بازار جهانی طلا امروز یکشنبه تعطیل است و سکه بازان به روند حرکتی اسکناس آمریکایی چشم دوخته اند.

به گزارش اقتصادنیوز ، نگاهی به قیمت سکه امامی در اولین روز هفته جاری نشان می دهد با اصلاح شدن قیمت اونس طلا در معاملات روز جمعه و شنبه، زیر پای سکه امامی نیز سست شد و سکه بازان بخشی از دارایی خود را از دست دادند.

سکه امامی که روز پنجشنبه گذشته در مرز ۳۴ میلیون تومان معامله شده بود، روز شنبه در سراشیبی قرار گرفت و در محدوده ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

این پایان عقبگرد قیمت سکه نبود و در معاملات پشت خطی دیشب هم سکه ریزش قابل ملاحظه ای را ثبت کرد.آن طور که برخی از سایت ها وکانال ها مدعی بودند، سکه امامی دیشب کانال ۳۳ میلیون تومان را از دست داد و در محدوده ۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

به عبارت دیگر قیمت سکه امامی دیشب در مقایسه با عصر پنجشنبه بیش از ۱ میلیون تومان کاهش پیدا کرده بود.

قیمت دلار / سکه بازان به دلار چشم دوخته اند

در شرایط فعلی، بازار جهانی طلا امروز یکشنبه تعطیل است و سکه بازان به روند حرکتی اسکناس آمریکایی چشم دوخته اند.

قیمت دلار / دلار، زیر پای سکه را خالی می کند؟

بررسی ها نشان می دهد که حداقل در معاملات پشت خطی دیشب دلار،خبری از خریدهای قابل توجه نبود و دست معامله گران کاهشی بالاتر قرار داشت.

تحلیلگران اقتصادی باور دارند در صورتی که اسکناس آمریکایی در روز جاری زیر پای سکه را خالی کند این امر ممکن است قدرت افزایشی ها را کاهش دهد.

با این حال، برخی امیدوارند که دلار مسیر رشد را انتخاب کرده و از کاهش بیش از حد قیمت سکه امامی جلوگیری شود

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: