پایگاه خبری خانه فوتبال:

با توجه به عملکرد خط دفاعی استقلال در بازی های اخیر، احتمال حضور مرادمند در ترکیب اصلی وجود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از توقف برابر صنعت نفت، تمرین استقلال برای دو روز متوالی تعطیل بود و آبی پوشان مشغول استراحت شدند. شاگردان ساپینتو در شرایطی خود را برای دیدار حساس برابر مس رفسنجان آماده می کنند که از کمترین شانس ممکن برای کسب عنوان قهرمانی برخوردار هستند.

با توجه به اینکه تمام تمرکز آبی ها روی جام حذفی معطوف شده است، به نظر می رسد در بازی های پیش رو و بخصوص در خط دفاعی، شاهد تغییراتی در ترکیب تیم باشیم چرا که عملکرد تیم در فاز دفاعی و در سه دیدار گذشته، چندان رضایت بخش نبوده است.

در شهرآورد پایتخت و روی تک گل پرسپولیس، آبی پوشان می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند و البته عارف غلامی نیز به دلیل تکل زود هنگام روی توپ عیسی آل کثیر مورد انتقاداتی قرار گرفت و همین مسئله سبب شد تا او با گرفتن مرخصی از کادرفنی، در دیدار با پارس غایب باشد.

در این مسابقه جام حذفی، مرادمند در کنار سیلوا به میدان رفت که البته میزبان دسته اولی توانست موقعیت هایی را به روی دروازه حسینی خلق کند که در یکی از آنها، ضربه سر بازیکن پارس بالاتر از مدافع برزیلی استقلال، با واکنش دیدنی کاپیتان آبی ها همراه شد و توپ به کرنر رفت.

در دیدار چند روز پیش برابر صنعت نفت نیز عارف غلامی دوباره به ترکیب بازگشت و علی رغم اینکه حریف آبادانی فرصت چندانی به روی دروازه استقلال خلق نکرد اما در یکی از معدود موقعیت هایش به گل رسید که این اتفاق یک بار دیگر انتقادات را از خط دفاعی تیم ساپینتو افزایش داد.

حالا و در آستانه دیدار برابر مس رفسنجان، این احتمال می رود که کادرفنی استقلال یک بار دیگر تغییراتی را در ترکیب تیم ایجاد کند و مرادمند در کنار غلامی یا سیلوا زوج خط دفاعی را تشکیل دهند. باید دید در نهایت نظر ساپینتو چه خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: