پایگاه خبری خانه فوتبال:

خبر مهم درباره آتش سوزی نیروگاه اصفهان.آتش سوزی درنیروگاه عباسپور.آتش سوزی سنگین است.آتش سوزی جزو بدترین اتفاقات ممکن است.آتش سوزی مرگبار است.

آخرین وضعیت آتش سوزی در نیروگاه اصفهان

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:
ساعاتی پیش بخش خنک کننده یکی از واحدهای نیروگاه درچه که توان تولید ۳۲۰ مگاوات برق را دارد، دچار حریق شد.
کنترل ترافیک و ایمن‌سازی محل حریق انجام شده است، همچنین در حال حاضر ۸۰ درصد حریق نیروگاه اطفا شده است.
این حادثه خسارت جانی نداشته و علت آن در دست بررسی است.

فیلم آتش سوزی هولناک نیروگاه در اصفهان

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع آتش‌سوزی در نیروگاه شهید عباسپور درچه خبر داد.

فرهاد کاوه آهنگر در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: آتش‌سوزی در نیروگاه شهید عباسپور در چه ساعت 16 و 28 دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات آتش‌نشانی اصفهان اعلام شد.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی از همه ایستگاه‌های آتش‌نشانی در شهر اصفهان برای این عملیات اعزام شدند، ابراز داشت: همچنین درخواست کمک از شهرستان‌های اطراف مانند خمینی‌شهر، شاهین‌‌‌شهر، نجف‌آباد برای اعزام نیرو انجام شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: همچنین خودروهای فوق‌سنگین، سنگین و همچنین خودروهای آبرسان شهرداری برای این عملیات اعزام شده‌اند.

اعزام 30 تیم امدادی به نیروگاه درچه اصفهان

منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در اصفهان، در ارتباط با آتش‌سوزی نیروگاه شهید عباسپور درچه، اظهار داشت: حادثه آتش‌سوزی در نیروگاه شهید عباسپور درچه ساعت 16 به وقوع پیوست که نیروهای امدادی بلافاصله به محل اعزام شدند و عملیات اطفای حریق انجام شده و خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جانی در بر نداشت.

وی با بیان اینکه نیروگاه شهید عباسپور درچه ظرفیت تولید 820 مگاوات برق را دارد، افزود: نیروگاه شهید عباسپور درچه از 5 واحد تشکیل شده که حادثه حریق در یکی واحدهایی رخ داد که ظرفیت تولید 320 مگاوات برق را دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: برای اطفای حریق 30 تیم امدادی به محل حادثه اعزام شدند و نیروهای امدادی آتش‌سوزی را کنترل کرده و خوشبختانه این حادثه هیچ مجروح و خسارت جانی در پی نداشت.

حریق تحت کنترل است و نیازی به تخلیه ساکنین نیست

فرهاد کاوه آهنگران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نیز در جمع اصحاب رسانه پیرامون این حادثه گفت: عصر امروز یکی از قسمت‌های نیروگاه شهید عباسپور درچه طعمه حریق شده بود که برای اطفای حریق چندین ایستگاه آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند‌.

وی افزود: خوشبختانه تیم‌های امدادی توانستند از توسعه حریق جلوگیری کنند و حریق تحت کنترل بوده و نیازی به تخلیه ساکنین نیست.

بنز لاکچری در آتش سوزی ذوب شد

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از آتش گرفتن یک دستگاه سواری بنز در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.
سرهنگ علی اصغر شریفی درباره این حادثه گفت: عصر روز گذشته یک دستگاه سواری بنز کلاس سی در حال حرکت در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) در محدوده شمال شرق تهران بود که ناگهان دچار حریق شد.
وی ادامه داد: درپی این حادثه بلافاصله عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی که در نزدیکی محل حضور داشتند وارد عمل شدند. خوشبختانه راننده خودرو نیز موفق شد جان خود را نجات داده و از خودرو خارج شود، اما خودرو به طور کامل در آتش سوخت.

آتش سوزیرییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که احتمالا بروز نقص فنی دلیل این حادثه بوده است، گفت: با این وجود علت قطعی وقوع این حریق باید از سوی کارشناسان حریق و خودرو مورد بررسی قرار بگیرد.

آتش سوزیبه گفته وی درپی این حادثه ترافیک نسبتا سنگینی نیز برای دقایقی در بزرگراه امام علی(ع) ایجاد شد که با حضور عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به روان‌سازی آن اقدام شد.

آتش سوزی

آتش سوزی مرگبار در غرب تهران| جزئیات

آتش‌سوزی مرموز آپارتمان مسکونی در غرب تهران مرگ مادر خانواده و دختر سه ساله اش را به همراه داشت. در جریان حادثه پسر ۱۴‌ساله خانواده هم دچار سوختگی شده و به بیمارستان منتقل شد
قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۳۳ شهر زیبا از حادثه آتش‌سوزی مرگباری در ساختمان مسکونی حوالی بلوار فردوس در غرب تهران با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان پلیس‌آگاهی راهی محل شد.
بررسی‌های تیم‌جنایی در محل حادثه نشان داد طبقه‌اول ساختمان مسکونی به دلایل نامعلومی دچار آتش‌سوزی شده که در جریان آن مادر ۴۷‌ساله خانواده همراه دختر سه ساله‌اش بر اثر سوختگی و استنشاق دود فوت کرده‌اند و پسر ۱۴‌ساله‌اش نیز دچار سوختگی و به بیمارستان منتقل شده، اما پسر ۱۹‌ساله‌اش که زمان حادثه در خانه بوده سالم است.
پسر ۱۹‌ساله درباره حادثه به مأموران گفت: من و برادرم سرماخورده بودیم که مادرم به ما قرص داد و به اتاق‌هایمان رفتیم و خوابیدیم، اما پدرم بیرون از خانه بود. برادر ۱۴‌ساله‌ام همراه خواهر سه‌ساله‌ام در یک اتاق خوابیدند و من در اتاق دیگر و مادرم هم در اتاق خودش خوابید. دقایقی از خوابمان گذشته بود که بوی دود مرا از خواب بیدار کرد. وقتی از اتاق خواب بیرون آمدم دیدم خانه‌مان آتش گرفته‌است که به طرف در ورودی رفتم، اما در آکاردونی از بیرون بسته بود. با داد و فریاد از همسایه‌ها درخواست کمک کردم که همسایه‌ها قفل در را شکستند و به آتش‌نشانی خبر دادند.

همزمان با انتقال اجساد به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ بازپرس جنایی دستور تحقیقات بیشتر درباره این حادثه را صادر کرد تا زوایای پنهان این حادثه بر ملا شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: