پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست هم افزایی فیفا شرکت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیرقلعه نویی سرمربی تیم ملی که در دوحه حضور دارد، در نشست ترتیب داده شده از سوی فدراسیون جهانی فوتبال شرکت کرد تا به همراه سایر مربیان نظراتشان را در مورد مسائل مربوط به مسابقات، داوری و پزشکی بیان کنند.

در بخشی از این گزارش که روی سایت فیفا منتشر شده است، فیفا از مربیان تیم‌های ملی و مدیران فنی فدراسیون‌های عضو دعوت کرد تا نظرات خود را در مورد این مسابقات مطرح کنند و پیشنهاداتی را در مورد جام جهانی 2026 در کانادا، مکزیک و ایالات متحده ارائه کنند.

اسکالونی سرمربی آرژانتین در مورد ریکاوری پس از شکست 2 بر یک مقابل عربستان در بازی افتتاحیه، توانایی آن‌ها در تغییر تاکتیک‌ها از یک بازی به بازی دیگر، بهترین عملکرد لیونل مسی و اهمیت تمرین پنالتی ها توضیحاتی داد. وی همچنین توضیح داد که چرا داشتن یک جو خوب در تیم، می‌تواند تفاوت‌ها را ایجاد کند.

در این نشست، گروه مطالعات فنی فیفا (TSG) به ریاست آرسن ونگر رئیس توسعه جهانی فیفا، تحلیل خود را از جام جهانی 2022 ارائه کرد و به مربیان این فرصت داده شد تا بازخورد و بینش خود را در یک محیط غیررسمی ارائه کنند. برای مربیان، فرصت ارزشمندی بود که با همتایان خود در محیطی آرام و به دور از فشار مسابقات صحبت کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: