پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:حساس‌ترین بازی فصل را در پیش داریم و دوست داریم کل استادیوم قرمز رنگ شود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی این تیم مقابل گل‌گهر درباره این بازی اظهار داشت: حساس ترین بازی فصل را در پیش داریم. هدف اصلی ما قطعاً گرفتن ۳ امتیاز است. محکوم به بردیم و فقط ۳ امتیاز می‌تواند هدف اصلی ما باشد. بازی راحتی نیست. گل گهر از تیمهای با کیفیت لیگ است. در بازی فردا باید خیلی انرژی و تمرکز داشته باشیم. امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی افزود: در تمام لحظات باید متمرکز و حواس جمع باشیم. از موقعیت‌ها خوب اسقفاده کنیم و در دفاع هم بی نقص باشیم که گل نخوریم. امیدمان به هواداران است. دوست داریم استقبال خیلی خوبی از تیم شود و کلا استادیوم را قرمز ببینیم. می‌توانند دلگرمی زیادی به تیم بدهند. منتظرش حضور گرمشان هستیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: گل گهر تیم خوب است اما فردا باید با تمرکز بالا بازی کنیم تا بازی را به نفع خودمان تمام کنیم. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم. ما باید با تمرکز بالا در همه دقایق بازی کنیم و از موقعیت‌های خودمان استفاده کنیم. امیدوارم که فردا ما بازی بی نقصی داشته باشیم. فردا امید ما به هواداران است. دوست داریم فردا استقبال خوبی از تیم بشود و استادیوم قرمز باشد. حمایت هواداران ما را دلگرم می‌کند. 

وی درباره بیانیه نویسی برخی از باشگاه‌ها ادامه داد: خیلی‌ها دوست دارند ما را به حاشیه ببرند. بارها با بچه‌ها صحبت کردم. مهم این است تمرکز خودمان را حفظ کنیم. سرنوشت این دو بازی دست خود ماست. باید تمرکز خوب داشته باشیم و به حاشیه‌ها توجه نکنیم. ما باید به انسجام تیمی باید فکر کنیم چون گوش ما به حواشی نیست. تمرکز ما روی بازی است. 

گل‌محمدی درباره نگرانی از داوران در هفته‌های پایانی لیگ تصریح کرد: اولا که به نظرم پنالتی بازی با پیکان واضح بود که روی بازیکن ما در بازی با پیکان پنالتی شد و خطا روی سعید صادقی گرفته نشد. روی داوری بحث نمی‌کنیم اما در این دو هفته داوران تحت فشار هستند. ترجیح می‌دهم درباره داوری بعد از بازی حرف بزنیم. داوران نیاز به آرامش دارند. برای داوران آرزوی موفقیت دارم اما در این دو هفته امتحان سختی خواهند داشت. ما هم روی آنها فشار نگذاریم و این موضوع به داوران کمک خواهد کرد. ما خواهان عدالت در داوری هستیم فقط!

گل‌محمدی درباره مصاحبه ۱۲ بهمن سال گذشته که گفته بود اجازه نمی‌دهند پرسپولیس با من قهرمان شود و آیا الان نظر شما عوض شده گفت: صحبت‌هایی که پارسال کردم در شرایطی بود که چند بازی پشت هم اتفاقات عجیب برای ما افتاد. ما به مسیری سوق داده شدیم که کار سخت شده بود و مصاحبه من هم برای آن اتفاقات بود. با حمایت هواداران نشان دادیم که ادامه مسیر و رسیدن به موفقیت هدف اصلی ماست. چشم میلیون‌ها هوادار به این تیم است و این به ما انگیزه بیشتری می‌دهد.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور هواداران در بازی فردا ادامه داد: شک ندارم فردا استادیوم پر می‌شود. منتظر حضور گرم هواداران هستیم.

 وی در پایان افزود: خوشبختانه مصدوم و محروم نداریم و فردا همه سالم آماده بازی هستند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: