پایگاه خبری خانه فوتبال:

دقایقی قبل از بازی پرسپولیس و گل گهر و در شرایطی که ترکیب اصلی پرسپولیس مشخص شد، لیست بازی و اسامی بازیکنان ثابت و نیمکت نشین دو تیم در اختیار خبرنگاران و رسانه ها قرار گرفت تا مشخص شود باز هم دو بازیکن سرشناس پرسپولیس از لیست کار گذاشته شدند.

سیامک نعمتی و شیخ دیاباته که در چهار مسابقه اخیر اصلاً به میدان نرفته‌ بودند، باز هم با تشخیص یحیی گل محمدی از لیست کنار گذاشته شدند. آن هم در شرایطی که این دو بازیکن نه محروم بودند و نه با آسیب دیدگی دست و پنجه نرم می کردند. گفتنی است سیامک نعمتی در چند بازی اخیر یکی از نفرات ثابت خط خورده از لیست بوده اما شیخ دیاباته در بازی با پیکان روی نیمکت حضور داشت اما به میدان نرفت.

به هر روی در روزهایی که یحیی به نظر می رسد به خوبی نفرات و بازیکنانش را شناخته و سعی دارد با بهترین ترکیب و تدبیر، تیمش را برای سومین بار به عنوان قهرمانی برساند، کنار گذاشتن چندین باره نفراتی چون شیخ دیاباته و سیامک نعمتی حکایت از آن دارد که او به هیچ وجه از شرایط فنی و به ویژه روحی آن ها راضی نیست و قطعا برای فصل جدید برای آن ها تصمیم تازه ای خواهد گرفت.

گفتنی است در این روزها همان قدر که آمادگی بدنی و فنی برای یحیی گل محمدی مهم است، آمادگی روحی - روانی شاگردانش نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و قطعا این دو بازیکن با پارامترهای موردنظر یحیی فاصله زیادی دارند که برای چند هفته پیاپی حتی روی نیمکت نیز نمی نشینند

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: