پایگاه خبری خانه فوتبال:

پیشکسوت سپاهان گفت: نساجی به روح فوتبال احترام بگذارد
کاپیتان سال‌های دور سپاهان می‌گوید هر تیمی ممکن است تمرکزش را از دست دهد و برای سپاهان هم این اتفاق افتاد و آن‌ها صدرنشینی را از دست دادند.
مجید بصیرت در رابطه با رقابت سپاهان و پرسپولیس برای قهرمانی اظهار کرد: قهرمانی پیش از این دست سپاهان بود و این تیم عملکرد قابل قبولی را داشت اما بازی با ملوان همه چیز را عوض کرد. لغزش سپاهان کار را برای این تیم سخت کرد. حتی اگر دربی هم مساوی می‌شد، باز هم همه چیز دست سپاهان بود. حالا همه چیز دست پرسپولیس است.

به نظرم سپاهان قهرمانی را از دست داد

او ادامه داد: آن‌ سالی که با فرکی قهرمان شدیم، من قبلش می‌گفتم که قهرمان می‌شویم اما اکنون فرق می‌کند. شرایط خیلی متفاوت است و به نظرم سپاهان قهرمانی را از دست داد. اگر سپاهان به مس کرمان ۱۰ گل هم بزند، باز هم تاثیر ندارد چون پرسپولیس مقابل نساجی همه تدابیر لازم را می‌اندیشد. امیدوارم نساجی مقتدرانه بازی کند.

کاپیتان پیشین سپاهان اضافه کرد: به هر حال این فوتبال است و مسابقات فرسایشی هستند. در مقاطع مختلف فصل هر کدام از تیم‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس عملکرد قابل توجهی از خود نشان دادند و در مقاطعی صدرنشین بودند. در رابطه با پرسپولیس باید بگویم پیروزی در داربی به سرخپوشان بسیار کمک کند.

او در رابطه با تقابل دو تیم سپاهان و پرسپولیس مقابل مس کرمان و نساجی عنوان کرد: امیدوارم بازی آخر نساجی طوری فوتبال بازی کند که همه لذت ببرند و به روح ورزش احترام بگذارد. به هر حال تیم‌های بزرگ دنیا هم ممکن است تمرکزشان را از دست دهند. یک لحظه از دست دادن تمرکز باعث شد ملوان گل بزند و صدرنشینی را از سپاهان بگیرد.

همه چیز دست پرسپولیس است

بصیرت در پایان اضافه کرد: در رابطه با سپاهان خیالم راحت است که مس کرمان را شکست می‌دهد اما در آن بازی همه چیز دست پرسپولیس است و امیدوارم نساجی باعث شود همه از فوتبال لذت ببرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: