پایگاه خبری خانه فوتبال:

کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: رقبا زورشان به پرسپولیس نمی‌رسد و زبان‌شان کار می‌کند.

رضا نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شرایط تیم پرسپولیس در آستانه قهرمانی در لیگ برتر بیست و دوم اظهار داشت: پرسپولیس در این هفته‌ها فوق‌العاده بود. آنها نتایج خیلی خوبی مقابل رقبای خود گرفتند و دیدید که در بازی با گل‌گهر چقدر فوق‌العاده بازی کردند. به نظر من در بازی با نساجی، پرسپولیس اگر خیلی زود به گل برسد هم استرس را از خود دور کرده و هم اینکه می‌تواند گل‌های بیشتری بزند. با این همه یک موضوع را نباید در خصوص نساجی از یاد برد و آن اینکه تیمی مثل نساجی که حساسیتی برای این بازی ندارد می‌تواند خطرساز باشد چرا که آنها بدون استرس به این بازی می‌آیند و باید مراقب این تیم بود.

وی در خصوص صحبت‌ها و مصاحبه‌های برخی از مسئولان تیم‌های رقیب این تیم در راه قهرمانی خاطرنشان کرد: این صحبت‌ها حرف‌های اضافه است. آنها زورشان به پرسپولیس نمی‌رسد و به همین خاطر زبان‌شان کار می‌کند. پرسپولیس در این چند وقت فوق‌العاده کار کرده و موفق شدند 8 امتیاز فاصله با صدر جدول را پر کنند. این تیم لایق صدر جدول و قهرمانی است اما برخی‌ها می‌خواهند ذهن بازیکنان را خراب کنند که ما به این مسائل عادت داریم. پرسپولیس تا روز آخر بدون حاشیه کار کرده و در این چند سال پنج قهرمانی متوالی کسب کرده است. تنها حمایتی که از پرسپولیس شده حمایت هواداران بوده و خوشبختانه بازیکنان الان خیلی خوب خودشان را باور دارند و می‌توانند فردا هم با امتیاز از زمین خارج شوند. 

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که با شرایط موجود چقدر شانس قهرمانی برای پرسپولیس قائل هستید، گفت: پرسپولیس با برنامه بازی می‌کند و نکته مثبت این تیم این است که گل نمی‌خورد. در جلوی زمین هم بازیکنانی مثل ترابی، صادقی و امیری حضور دارند که در این هفته‌ها بهترین عملکرد را داشته‌اند. خوشبختانه تا جایی که من می‌دانم انگیزه تیم بسیار بالا  است و می‌خواهند حاصل یک فصل تلاش را فردا به دست بیاورند و به همین دلیل بازیکنان دست از تلاش نمی‌کشند تا پرسپولیس قهرمان شود.

نورمحمدی درباره اینکه آیا شاگردان یحیی گل‌محمدی توانایی دبل کردن در لیگ برتر و جام حذفی را دارند، عنوان کرد: 100 درصد می‌توانند دبل کنند. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و در جام حذفی و لیگ برتر 90 درصد راه را رفته‌اند. حیف است که الان این دو قهرمانی از دست برود. به اعتقاد خیلی از کارشناسان پرسپولیس بهترین تیم ایران  است و می‌تواند دو قهرمانی را به هواداران هدیه دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که چه نمره‌ایی به پرسپولیس در این فصل می‌دهید، اظهار داشت: مطمئناً به این تیم بالاترین نمره را خواهم داد. البته پرسپولیس در اواسط  فصل امتیازاتی از دست داد اما در هفته‌های پایانی فوق‌العاده بود. این تیم موفق شد رقبای خودش را شکست دهد و لایق بهترین نمره است اما یک موضوع را بگویم و آن اینکه بازیکنان پرسپولیس نباید از حالا فکر کنند سپاهان فردا برنده می‌شود چرا که این تیم هم کار سختی در کرمان خواهد داشت. 

کاپیتان پرسپولیس در دهه 90 درباره اینکه آیا دوست داشتید در این پرسپولیس بازی می‌کردید، گفت: من آرزو داشتم در این تیم حضور داشته باشم اما الان به عنوان یک هوادار بازی‌های این تیم را می‌بینم و مثل هواداران از آن لذت می‌برم. خوشحالم که هواداران از وضعیت تیم راضی هستند و امیدوارم فردا همه چیز خیلی خوب به پایان برسد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: