پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیرعامل باشگاه تراکتور طی گفتگویی برنامه‌‎های آماده‌سازی تیم برای فصل آتی را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، هوشنگ نصیرزاده درخصوص برنامه باشگاه برای آماده سازی تیم برای فصل آتی، اظهار داشت: همانگونه که پیش از این نیز عنوان شده، هدف‌گذاری هیأت مدیره بر مبنای آماده‌سازی تیمی قدرتمند برای فصل جدید مسابقات قرار گرفته و در همین راستا از چند ماه قبل اقدام به تمدید قرارداد سرمربی تیم و برخی بازیکنان شاخص و تاثیرگذار کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: پس از پایان مسابقات، پاکو خمز با مشخص شدن تعداد سهمیه بازیکنان خارجی از سوی فدراسیون فوتبال، فهرست بازیکنان خروجی و همچنین لیست بازیکنان مورد نیاز را در اختیار ما قرارداده است و هم براساس این لیست اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. قرارداد هشت بازیکن با باشگاه به اتمام رسیده و در حال تمدید قرارداد برخی از آنان براساس نظر کادرفنی هستیم.

مدیرعامل تراکتور با بیان اینکه مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان در دفتر تهران آغاز شده است، افزود: با توجه به دستورالعمل سازمان لیگ مبنی بر کنترل بیشتر قراردادها، در نظر داریم که کلیه قراردادهای بازیکنان و کادرفنی در چارچوب این مقررات تنظیم شود.

نصیرزاده در رابطه با برگزاری اردوی پیش فصل، عنوان کرد: براساس درخواست پاکو خمز اردوی پیش فصل به مدت 2 هفته در تیرماه در یکی از مجهزترین کمپ‌های استانبول برگزار می‌شود و در همین راستا 2 نفر به‌عنوان نماینده باشگاه طی هفته جاری از این کمپ بازدید خواهند کرد.

وی همچنین از تغییرات در کادرفنی تیم خبر داد و عنوان داشت: سه مربی که سابقه کادر در لالیگا را دارند، از فصل آتی در کنار پاکو خمز با باشگاه همکاری خواهند داشت که از اردوی ترکیه به تیم ملحق می‌شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: