پایگاه خبری خانه فوتبال:

علیرضا بیرانوند به طور جدی مایل است اردوی تیم پرسپولیس را ترک کند و به یک تیم عربستانی ملحق شود. در اخباری که امروز پیرامون علیرضا بیرانوند منتشر شد این چنین آمد که دو باشگاه عربستانی او را می خواهند. مرد شماره یک تیم ملی با پرداخت ۲۵۰ هزار دلار به تیم پرسپولیس می تواند آزاد شود و این راه ملحق شدن  او را به تیم عربستانی راحت خواهد کرد.

تیمی که علی بیرو را می خواهد النصر است. همان تیمی که کریس رونالدو را در اختیار دارد. جالب اینکه علی بیرو در برابر کریس بازی کرده است. در چارچوب دیدار  ایران – پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸. مسابقه ای که با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید و در آن بازی علی بیرو ضربه پنالتی کریس را مهار کرد. در ثانیه های پایانی این بازی اگر مهدی طارمی فرصتی را که به دست آورد، تبدیل به گل می کرد بازی با نتیجه دو بر یک به سود تیم ملی به پایان می رسید و تیم ملی فوتبال ایران برای اولین بار از مرحله گروهی جام جهانی صعود می کرد.

گفته می شود این انتقال به احتمال قوی به زودی انجام می شود. احتمالا این پرسپولیس را مجاب خواهد کرد که یک دروازه بان خارجی بخدمت بگیرد.

اما یک خبر جالب دیگر بخوانید از دستمزد علی بیرو در این تیم عربستانی. النصر برای بخدمت گیری علیرضا بیرانوند به ریال ایران ۶۰ میلیارد تومان پرداخت خواهد کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: