پایگاه خبری خانه فوتبال:

 پرتغال در سومین بازی خود در مرحله گروهی انتخابی جام ملت های اروپا به مصاف بوسنی رفت. روبرتو مارتینز در این بازی از ابتدا به کریستیانو رونالدو بازی داد تا شمار بازی های ملی این بازیکن به عدد 199 برسد؛ او اگر در بازی بعدی مقابل ایسلند هم بازی کند به اولین بازیکن تاریخ با 200 بازی ملی تبدیل خواهد شد؛ یک هوادار پرتغالی در آستانه خلق این رکورد سورپرایز جالبی برای CR7 داشت.

این هوادار را باید یکی از حرفه‌ای‌ترین جیمی جامپ‌های چند سال اخیر نامید چرا که در جریان بازی امشب پرتغال و بوسنی برنامه خود را به بهترین شکل ممکن اجرا و سپس زمین بازی را ترک کرد؛ نمایش کم نقص این هوادار باعث بهت رونالدو هم شده بود که انتظار چنین اتفاقی را نداشت!

جیمی جامپ پرتغالی که پرچم کشورش را به دست داشت از خط طولی وارد زمین شده و با سرعتی قابل توجه چند ده متر را طی کرده و خود را به کریستیانو رونالدو رساند. در این حین نیروهای امنیتی حاضر در کنار زمین که خیلی دیر متوجه حضور این تماشاگر شده بودند در تلاش بودند تا پیش از رسیدن او به کریس متوقفش کنند اما موفق به این کار نشدند.

لحظه دیدار فرا رسید؛ لحظه ای که خیلی باشکوه شروع شد و باشکوه تر هم به پایان رسید. این هوادار ابتدا مقابل پای ستاره پرتغالی تعظیم کرد تا میزان علاقه بالای خود را نشان دهد. او سپس از جای خود بلند شده و کریستیانو رونالدو را در آغوش گرفت و به هوا برد. فوق ستاره پرتغالی مات و مبهوت خود را به دست سرنوشت سپرده بود و اعتراضی به این هواداران قانون شکن و برنامه های متنوع او که باعث توقف بازی شده بود نداشت.

جیمی جامپ پرتغالی بعد از اینکه از ابراز علاقه و در آغوش کشیدن کریس که از کارهای او خنده اش گرفته بود سیر شد آخرین بخش از برنامه خود را به باشکوه ترین شکل ممکن برگزار کرد.

او درست روبروی رونالدو ایستاده و بدون توجه به یکی از مامورانی که خود را به صحنه رسانده بود، با آرامش و مهارتی مثال زدنی، شادی گل معروف کاپیتان پرتغال را اجرا کرد تا مورد تشویق هواداران حاضر در ورزشگاه نیز قرار بگیرد. او بلافاصله بعد از پایان ماموریت هیجان انگیز خود دوباره پا به فرار گذاشته و زمین بازی را ترک کرد!

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: