پایگاه خبری خانه فوتبال:

سایت سوپراسپورت یونان با انتشار خبری از علاقه ریکاردو ساپینتو به ادامه همکاری با کوین یامگا وینگر و مدافع راست فرانسوی استقلال پرده‌برداری کرد.
به گزارش "ورزش سه"، گزارش سایت Sport FM با کلماتی مثبت درباره این انتقال آغاز می‌شود: «این واقعیت که ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید آپوئل در بازار نقل و انتقالات به سراغ بازیکنانی می‌رود که می‌شناسد، چیزی بود که همه انتظارش را داشتیم و بنا براین شایعاتی که مبنی بر علاقه آبی و زردها به کوین یامگا به گوش می‌رسد، به هیچ عنوان تعجب آور نیست. سرمربی پرتغالی مدافع راست 26 ساله فرانسوی- کامرونی استقلال را پس از یکسال همکاری هدف قرار داده است.»

این سایت ادعا کرده یامگا در پایان ماه آینده بازیکن آزاد خواهد بود و راه برای یک همکاری جدید بین یامگا و ساپینتو باز است.

همچنین در این گزارش به این موضوع پرداخته شده که تماس‌ زرد و آبی‌ها با یامگا در مرحله پیشرفته قرار دارد و احتمال دارد به زودی خبر مهمی در مورد این انتقال شنیده شود. یامگا در این گزارش فوتبالیستی توصیف شده که هم گلزن است و هم می‌تواند به وینگر راه‌حل های مختلفی را پیش روی سرمربی قرار بدهد. یامگا در سال گذشته در 26 مسابقه 7 گل به ثمر رسانده، در حالی که دو فضل پیش زیر نظر فرهاد مجیدی 10 گل زده بود.

او سابقه بازی در دانمارک، پرتغال، فرانسه، ایتالیا ، انگلیس و... را دارد و در شرایطی مورد توجه آپوئل قرار گرفته که استقلال در زمان مدیریت آجورلو با این بازیکن قرارداد سه ساله منعقد کرده است.

در یک وبسایت یونانی دیگر (shootandgoal) نیز به انتقال احتمالی یامگا به آپوئل پرداخته شده و رزومه این بازیکن قابل توجه عنوان شده است. بازیکنی که در دوران حرفه‌ای خود در 8 پست بازی کرده و 51 گل به ثمر رسانده است.

در عین حال مهم‌ترین خبر پیرامون نقل و انتقالات باشگاه قبرسی مربوط به انتقال احتمالی ادواردو وینگر انگلیسی و بازیکن سابق ساپینتو به آپوئل است. چیزی که ساپینتو به دنبال آن است که هرچه سریع‌تر انجام بشود.

ویلسون ادواردو بعد از یوآنیس فتفاتزیدیس دومین انتقال آپوئل در سال جدید است و اگر کار با یامگا هم پیش برود،‌ او به زودی به جمع شاگردان ریکاردو ساپینتو اضافه می‌شود.

البته همانطور که گفته شد، یامگا تحت قرارداد استقلال است و باید دید که اگر او قصد جدایی از آبی‌ها را داشته باشد، چگونه این مساله رخ خواهد داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: