پایگاه خبری خانه فوتبال:

پس از موافقت مسئولان وزارت ورزش با سرمربیگری جواد نکونام در تیم استقلال برای فصل آینده ظاهراً این مربی با رقم معقولی با باشگاه استقلال قرارداد.
اخبار رسیده از باشگاه استقلال در ارتباط با رقم صحبت شده بین مدیریت این باشگاه با سرمربی جدید این تیم، حکایت از مبلغ ۲۰ میلیارد تومانی دارد.
افراد نزدیک به وزارت ورزش در ارتباط با این موضوع اعلام کردند جواد نکونام پس از حل مشکلات عدیده اش که طی روزهای گذشته با وساطت مسئولان باشگاه استقلال به ویژه سید حجت کریمی در حال رفع و رجوع شدن بود در نهایت با رقمی معادل ۲۰ میلیارد تومان قراردادش با این تیم را منعقد کرد.

با توجه به قیمت دلار امروز در بازار ارز تهران که چیزی در حدود ۴۸ هزار تومان است رقم قرارداد جواد نکونام ۴۱۶ هزار دلار برای استقلال هزینه خواهد داشت که نسبت به رقم قرارداد فصل گذشته ساپینتو با همین تیم (که ۶۲۰ هزار دلار بود) جواد نکونام با مبلغی معادل ۲۲۰ هزار دلار کمتر یعنی معادل ۱۰ میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان کمتر از ساپینتو با استقلال قرارداد بسته است.

این همان موضوعی بود که حجت کریمی طی این مدت بر آن اصرار داشت و نمی‌خواست زیر بار درخواست ساپینتو برای همکاری یک میلیون دلاری‌اش با استقلال برود.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که جواد نکونام هزینه ای بابت محل سکونت، هزینه رفت و آمد، خورد و خوراک، اتومبیل در اختیار، بلیت پرواز به خارج از کشور و از این قبیل مسائل بر دوش باشگاه استقلال نخواهد داشت.

یادآور می‌شود؛ قرار است مراسم معارفه جواد نکونام با اعلام باشگاه استقلال به شکل رسمی ظرف امروز و فردا برگزار شود.

منبع: خبر ورزشی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: