پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم پرسپولیس از عدم جذب بازیکن جدید و همچنین تمدید نشدن قرارداد بازیکنان این تیم انتقاد کرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی بعد از جلسه با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص این جلسه گفت:‌ درباره شروع تمرینات، برگزاری اردو و لیست بازیکنان ورودی و خروجی صحبت کردیم.
وی درباره اینکه اسکلت فصل قبل پرسپولیس حفظ می‌شود یا نه، افزود: از بازیکنی اسم نمی‌آورم اما شاکله اصلی تیم را حفظ می‌کنیم و چند بازیکن هم به تیم اضافه خواهیم کرد.

گل‌محمدی درباره آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند گفت: بیرانوند مصدوم است اما مشکل خاصی ندارد و به ما ملحق خواهد شد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص وضعیت زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی اظهار داشت: از شرایط زمین بی‌خبرم اما احتمالا باید وضعیت زمین خوب باشد چرا که در این چند وقت تحت فشار نبودیم هر چند که بارها به باشگاه برای زمین تمرین  دوم گفته‌ام.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه بازیکن خارجی جذب خواهند کرد یا نه، افزود: در هر پستی که بازیکن خارجی بخواهیم اقدام خواهیم کرد.

وی در واکنش به حضور ستاره‌های فوتبال دنیا در تیم‌های باشگاهی آسیا گفت: این باشگاه‌ها تیم‌های خود را برای آینده تقویت می‌کنند تا در آسیا موفق شوند و حتی به صنعت گردشگری کشورشان کمک کنند اما اینجا قوانینی وضع می‌شود تا ما مقابل این تیم‌ها قوی‌تر شویم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه لیست مازادش شامل چه بازیکنانی است ادامه داد:‌ نام افراد را نمی‌توانم بگویم شما هم دنبال عدد نباشید اما در نقل و انتقالات بستگی دارد که چه بازیکنی بگیریم.

گل‌محمدی در خصوص اینکه جذب بازیکن برای پرسپولیس دیر شده یا نه، گفت: ما از 4 روز دیگر تمرینات‌مان را آغاز می‌کنیم و این نگرانی برای ما وجود دارد چرا که هنوز نه بازیکنی گرفته شده و نه قراردادی تمدید شده است، اما شاید امروز و فردا خبرهای خوبی به گوش برسد. این خیلی بد است که ما تمرینات را آغاز کنیم اما منتظر بازیکنان بمانیم چرا که بازیکنان باید با هم تمرین کرده و بدنسازی کنند تا به یک اندازه آماده شوند.

وی درباره استعفای محمد محمدی از معاونت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: محمدی از دوستان خوب من است و از او تشکر می‌کنم که در نقل و انتقالات فصل قبل کمک زیادی به ما کرد اما اطلاع ندارم که دلیل رفتنش چه بوده و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در پایان درباره اینکه نام امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر در لیست تمدیدی‌های پرسپولیس قرار دارد یا نه، تصریح کرد: بله هر دو بازیکن در لیست تمدیدی‌ها هستند و امیدوارم تمدید کنند.


 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: