پایگاه خبری خانه فوتبال:

سه مربی خارجی پرسپولیس برای ادامه کار در این تیم شرایط خاصی دارند.
به گزارش مشرق، با بازگشت یحیی گل‌محمدی به تهران و جلسه امروز او با رضا درویش، در مورد بازیکنان و مربیان پرسپولیس هم اخباری به گوش می‌رسد.
گل‌محمدی روی ادامه کار با ولزلی ننکا، اوسمار لاس ویرا و په په لوسادا تاکید و اصرار دارد و به همین دلیل مدیربرنامه‌های این مربیان با رضا درویش جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد.

در همین خصوص باشگاه پرسپولیس به این مربیان اعلام کرده که باید قرارداد ریالی امضا کنند که با مخالفت آنها روبرو شد. بعد از آن باشگاه پرسپولیس پیشنهاد امضای قرارداد با درهم امارات را داده اما ننکا و لوسادا به دنبال این هستند که با ریال قطر قرارداد ببندند.

باتوجه به اینکه این مربیان در کشور قطر حساب دارند و باتوجه به اینکه نرخ تبدیل دلار به ریال قطر تغییر نمی‌کند، درخواست قرارداد با ریال قطر را داشته‌اند.

باوجود اینکه یحیی گل‌محمدی از مربیان خارجی خود خواسته به تهران بیایند اما قرار بر این شده که ابتدا تکلیف قرارداد این مربیان مشخص شود و بعد از آن آنها به تهران بیایند.

البته به نظر نمی‌رسد که مشکلی از این بابت وجود داشته باشد و این مربیان به زودی بعد از تمدید قرارداد به تهران سفر خواهند کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: