پایگاه خبری خانه فوتبال:

گیورگی گولسیانی پس از هفته‌ها مذاکره، سرانجام با پرسپولیس توافق کرد و در روز‌های آینده، قرارداد جدید خود را با این باشگاه امضا می‌کند. گولسیانی یکی از اولین بازیکنانی بود که پرسپولیسی‌ها برای تمدید قرارداد سراغ او رفتند، اما درخواست ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار دلاری او، باعث شد به توافق نرسند. با توجه به تمایل دو طرف به ادامه همکاری، مذاکرات ادامه پیدا کردند و در نهایت، این مدافع گرجستانی در پرسپولیس ماندگار شده است.

تمدید قرارداد گولسیانی، خیال پرسپولیس را از خط دفاعی در فصل آینده راحت می‌کند. علیرضا بیرانوند و مدافعان فصل پیش پرسپولیس که عملکردی موفق در این باشگاه داشتند، فصل آینده هم در پرسپولیس باقی خواهند ماند. پرسپولیسی‌ها البته، همچنان در حال مذاکره با محمدحسین کنعانی‌زادگان هم هستند. مدافع ملی‌پوشی که قصد بازگشت به ایران را دارد و احتمالا، پرسپولیس مقصد او خواهد بود.

عیسی آل‌کثیر، سعید صادقی و میلاد سرلک سه بازیکن دیگری هستند که یحیی گل‌محمدی، از باشگاه خواسته تا قراردادشان را تمدید کند. گولسیانی اولین تمدیدی پرسپولیس بود و آن‌ها در روز‌های آینده، باید پرونده این سه بازیکن را هم ببندند تا تیم قهرمان هر دو جام در فصل گذشته، خروجی بزرگی نداشته باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: