پایگاه خبری خانه فوتبال:

در دیدار دوم دوستانه استقلال امیر ارسلان مطهری، مهرداد محمدی از روی نقطه پنالتی و سبحان خاقانی در شرایطی برای آبی پوشان گلزنی کردند که پنالتی استقلال را هم سبحان خاقانی برای این تیم به دست آورده بود.

سبحان خاقانی در شرایطی دوباره برای استقلال پا به توپ شده و فوتبال بازی می‌کند که سال گذشته و در همین ایام از ناحیه رباط صلیبی زانو دچار پارگی شد.

سبحان خاقانی در مرداد ماه سال گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت و از اواخر زمستان ۱۴۰۱ با حضور در تمرینات استقلال خودش را آماده بازگشت به میادین می‌کرد اما با توجه به اینکه پیش از شروع فصل گذشته اسمش از لیست تیم استقلال خارج شده بود در فصل بیست و دوم قادر به همراهی این تیم نبود.

آخرین گل سبحان خاقانی برای استقلال با پیراهن این تیم دقیقاً یک سال و ۱۱ ماه و ۲۴ روز پیش یعنی سه شنبه بیست و نهم تیر ماه سال ۱۴۰۰ به ثمر رسیده بود. دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر بیستم که استقلال با نتیجه یک بر صفر و در استادیوم آزادی تیم نفت مسجد سلیمان را مغلوب کرد.

سبحان خاقانی در دقیقه هفتم آن دیدار برای استقلال گلزنی کرد و یک برد سه امتیازی را برای تیمش به ارمغان آورد. در آن روز فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال بود و محمود فکری که تا هفته شانزدهم همان دوره از مسابقات سرمربی تیم استقلال بود نفتی‌ها را هدایت می‌کرد.

سبحان خاقانی این روزها با انگیزه بسیار بالایی در تمرینات شرکت می‌کند. این بازیکن ۲۳ ساله اهل مشهد 182 سانتی‌متر قد دارد و راست پاست. او در ابتدای لیگ برتر بیستم از باشگاه تراکتور به استقلال پیوست. در فصل بیستم در ۱۰ بازی ۳۵۹ دقیقه برای استقلال به میدان رفت و دو گل هم زد. او در لیگ بیست و یکم نیز در ۱۳ مسابقه به مدت ۴۸۳ دقیقه برای آبی پوشان بازی کرد. او تاکنون دو بار در دیدار مقابل شهر خودرو (هفته ششم – با سرمربیگری محود فکری) و نفت مسجدسلیمان در فصل بیستم لیگ برتر برای استقلال گلزنی کرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: