پایگاه خبری خانه فوتبال:

 انتقال عیسی آل‌کثیر تا الان بزرگترین پاتک یک مدعی به دیگری است. پرسپولیس یک بار در ماجرای بیرانوند توانست شرایط را به نفع خودش تغییر بدهد اما در ماجرای آل‌کثیر سپاهان بود که ستاره خط حمله رقیب را گرفت. اما این خرید با واکنش‌های متفاوتی از سوی هواداران و برخی قدیمی‌های سپاهان همراه بود. حسین چرخابی مربی سابق سپاهان در گفت و گو با «ایسنا» در این باره صحبت کرده و حتی جایی می‌گوید: «بزرگ‌ترین معضل برخی‌ تیم‌ها این است که قبل از این‌ که نقاط قوتشان را تقویت کنند، به دنبال ضعیف کردن تیم‌های دیگر هستند.»

بولت زیر مجموعهزمان خوبی نیست

برخی‌ها نسبت به این خرید سپاهان ایراد می‌گیرند. باید بگویم وقتی مربی انتخاب می‌کنیم و سوابقش را می‌شناسیم، باید بگذاریم کارش را انجام دهد. اکنون فرصت خوبی برای فشار آوردن نیست. اگر نمی‌خواهید خودتان یک شورا تشکیل دهید و مربی نیاورید. مورایس نقاط ضعف و قوت تیمش و بازیکنان لیگ را در فصل گذشته دید و حتما ساعت‌ها وقت گذاشته و فیلم‌ بازی‌های تیم‌های رقیب را مشاهده کرد. مورایس به این نتیجه رسیده است که آل‌کثیر را جذب کند. نمی‌گویم خرید خیلی خوبی بود اما بعد از انجام یک سوم بازی‌های لیگ همه چیز مشخص می‌شود.

بولت زیر مجموعهمعضل بزرگ

بزرگ‌ترین معضل برخی‌ تیم‌ها این است که  قبل از این‌که نقاط قوتشان را تقویت کنند، به دنبال ضعیف کردن تیم‌های دیگر هستند اما به هر حال عیسی با پرسپولیس به توافق نرسید و باشگاه سپاهان فکر کرد که به این بازیکن نیاز دارد. آل کثیر فقط به درد نوک حمله می‌خورد. شاید مورایس سیستم ۲-۴-۴ را انتخاب کرده است. یکی از شرایط انتخاب استراتژی درست، انتخاب بازیکن مناسب است.

بولت زیر مجموعهخارجی‌های سپاهان

اگر یادتان باشد من با بازیکنان خارجی سپاهان در فصل گذشته مخالفت کردم و گفتم بازیکنان ایرانی بهتر از این بازیکنان هستند. حالا هم باید صبر کنیم و نباید در رابطه با بازیکنان ایرانی ایراد بگیریم. باید احترام بگذاریم تا بازی‌ها شروع شود و بگذاریم پنج هفته بگذرد و بعد نظر دهیم.

بولت زیر مجموعهجذب شکاری و کاوه رضایی

رضا شکاری بازیکنی است که می‌شود در چند پست از او استفاده کرد. عملکرد کاوه رضایی را به دو قسمت تقسیم می‌کنم. کاوه رضایی در بلژیک و در تراکتور دو عملکرد متفاوت داشت. رضایی در گذشته بازیکن بسیار برجسته‌ای بود و نمی‌شود اکنون نظر صحیحی داد. مورایس فوتبال این بازیکنان را دیده و شناخته است. ممکن است برای دیگر بازیکنان تغییرات به وجود بیاورد. بازیکنان را مطابق سیستم انتخاب می‌کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: