پایگاه خبری خانه فوتبال:

با توافق پنهانی میان جواد نکونام و باشگاه استقلال پرونده حضور بازیکنان خارجی در تیم استقلال بسته شد و این تیم تنها با یک بازیکن خارجی یعنی کوین یامگا به مسیر ادامه خواهد داد.
​جواد نکونام از ابتدای حضور در تیم استقلال دست کم به دنبال جذب دو بازیکن خارجی در پست های وینگر و مهاجم نوک بود و اسامی زیادی را برای در اختیار گرفتن به باشگاه استقلال ارایه داد.
یکی از آنها، تورس است که پیشتر بازی در لیگ برتر ایران و در تیم فولاد را تجربه کرده بود. باشگاه استقلال در جذب این بازیکنان موفق نبود؛ تا جایی که سازمان لیگ به باشگاه استقلال اعلام کرد این تیم از همه توان مالی در جذب بازیکن استفاده کرده و دیگر نمی تواند بازیکن جدیدی را به ترکیب اضافه کند.
با این شرایط عملا حضور خارجی ها در استقلال منتفی شده است. جواد نکونام اگر چه از این موضوع ناراحت است اما وقتی دید دیگر راهی برای تیم سازی وجود ندارد، همه بازیکنانی که در لیست خروج قرار داده بود به ترکیب اضافه کرد تا تیم در ادامه مسیر با کمبود بازیکن مواجه نشود. ملاحظه کردید که درروزهای پیشین علاوه بر آرمان رمضانی، امید حامدی فر هم در تمرینات استقلال حاضر شد.

به نوعی می تاون گفت جواد نکونام و باشگاه استقلال در روزهای گذشته به طور پنهانی توافق کرده اند که پرونده حضور خارجی های جدید در تیم استقلال بسته شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: