پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در 7 سال اخیر 6 بار قهرمان شدیم اما پاداشی از فدراسیون به ما داده نشده و تیم به حال خودش رها شده است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از تبریز، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل تراکتور که با برد این تیم به پایان رسید در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی خیلی جذابی را برگزار کردیم و نتیجه خوبی گرفتیم. جو ورزشگاه عالی بود. از هواداران اندک خودمان هم تشکر می کنم. امروز شاهد فرهنگ خوب هوادارای بودیم. از همه هواداران تشکر می کنم. بازی امروز جاندار بود و به گل هم رسیدیم.

*3 امتیاز با ارزشی بدست آوردیم

وی ادامه داد: موقعیت هایی خوبی ساختیم. بازی سختی داشتیم اما خوب بازی کردیم. به غیرت بازیکنانم درود می‌فرستم. با وجود مشکلاتی که دارند و به آنها توجه نمی‌شود اما 3 امتیاز با ارزش گرفتند. بازی سختی بود چون تراکتور تیم جوان و خطرناکی است. بازیکنان فنی خوبی دارند اما ما امروز اراده برد داشتیم. بازی خوبی انجام دادیم. نمی‌دانم با چه زبانی از آنها تشکر کنم. به بازیکنانم درود می فرستم و امیدوارم این نتایج را ادامه دهیم. البته سختی هایی در تیم وجود دارد. امیدوارم با حمایت بیشتر هواداران راه را بهتر ادامه دهیم.

*تراکتور مدعی قهرمانی است

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: از همه بچه های فنی و کادرفنی تشکر می‌کنم. نتیجه گرفتن یک کار جمعی است. شناخت خوبی از حریف داشتیم. یک بازی تراکتور کرده بود اما این تیم را خوب آنالیز کردیم. تراکتور تیم پرمهره ای است. تعویض های این تیم را دیدیم و آنها مدعی قهرمانی هستند. این تیم می تواند این اتفاق مهم را رقم بزند.

*به خوبی تراکتور را کنترل کردیم

گل محمدی در این نشست خبری در خصوص تراکتور خاطرنشان کرد: خمز تاثیر خوبی در این تیم به وجود آورد و بازیکنان خوبی جذب کرد. هر دو تیم امسال و پارسال خیلی خطرناک بودند. نمی توانم مقایسه کنم اما این تیم بازیکنان خوبی دارد. هر تیمی به این تیم فرصت بدهد دچار مشکل می شود. بازیکنان من امروز به خوبی بازیکنان تراکتور را کنترل کردند و موقعیت زیادی به حریف ندادیم.

*می‌توانستیم گل های بیشتری بزنیم

سرمربی پرسپولیس در خصوص نحوه بازی تیمش افزود: ما دوست نداریم توپ دست حریف باشد. وقتی جلو باشید ناخودآگاه تیم عقب می‌کشد. ما روی ضد حمله موقعیت های خوبی داشتیم و می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. امروز دفاع تیمی خوبی داشتیم. از جلو به خوبی پرس کردیم و در نیمه دوم این کار را انجام دادیم.

*در 7 سال اخیر 6 بار قهرمان شدیم و این وضعیت ماست

وی خاطرنشان کرد: تیم های عربستانی یک جورایی از فوتبال آسیا فاصله می‌گیرند و به سمتی می روند که احساس می کنیم برای آسیا نمی‌جنگند و هدف های بزرگتری دارند. این نگاهی است که شاید اغراق بیشتری داشته باشد. آنها هدف های خودشان را دارند. تیم های عربستانی و قطری هزینه های زیادی می‌کنند اما در هر صورت امسال محدودیت هایی با قوانین جدید وجود دارد. مشکلات مالی هم وجود دارد. در 7 سال اخیر 6 بار قهرمان ایران شدیم اما این وضعیت باشگاه ماست. پاداشی از فدراسیون داده نشده و امکاناتی هم نگرفتیم. این تیم رها شده و توجهی به آن نمی‌شود. باید با حریفانی مسلح بازی کنیم.

*با آبروی باشگاه بازی نمی‌کنم

گل محمدی عنوان کرد: یکسری مسائل را نمی‌شود گفت چون با آبروی باشگاه بازی نمی‌کنم. امسال هیچ دریافتی نداریم. از دو سال قبل طلب داریم. اگر در آسیا موفقیت می خواهیم همه باید کمک کنند. 20 روز دیگر زمین تمرین ما از بین می‌رود و زمین تمرین نداریم. نمی شود وارد جزییات شد اما بازیکنانم توجه بیشتری می‌خواهند. چرا پرسپولیس، سپاهان، استقلال یا تراکتور دنبال بازیکنان چند میلیون دلاری نمی روند؟ اگر لیگ ما حرفه ای است باید اسپانسرهای خوب، حق پخش و .. وجود داشته باشد. دیدگاه ما حرفه ای نیست و هدف اصلی برگزار کنندگان تمام شدن بازی هاست. در این 7 سال 6 قهرمانی آوردیم اما هزار تومان پاداش نگرفتیم. منبع درآمدزایی نداریم. مشکلات زیادی در فوتبال ایران است. بارها گفته شده اما توجهی نمی شود. نگاه حرفه ای و سرمایه ای در فوتبال ایران نداریم. استعدادهای خوبی داریم. هواداران خوبی داریم. 70 هزار نفر یا نزدیک به 100 هزار نفر برای یک بازی به ورزشگاه آمدند. این سرمایه بزرگی است تا تیم ها را قوی کنیم. نگاه کلانی به ورزش وجود ندارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: