پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم فوتبال استقلال در هفته دوم لیگ برتر مقابل ملوان به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم‌های استقلال و ملوان از ساعت 19:30 امشب در آخرین بازی هفته دوم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که که این بازی در نهایت با برتری یک بر صفر شاگردان جواد نکونام تمام شد.

با این برد که روی گل 999 استقلال در تاریخ لیگ برتر به ثمر رسید، آبی‌پوشان 6 امتیازی شده و تنها به دلیل گل زده کمتر نسبت به سپاهان در رتبه دوم جدول قرار گرفتند.

شاگردان مهدی تارتار نیز با ثبت دومین باخت متوالی خود از ابتدای فصل با صفر امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تراکتور و فولاد در جایگاه سیزدهم ایستادند.

داور: سید رضا مهدوی

کمک‌ها: امیرمحمد داودزاده و امیررضا آشور ماهانی

کارت زرد: ابوالفضل جلالی و روزبه چشمی از استقلال/ میلاد باقری، آرمان اکوان، محمد حسین اکبر منادی و علیرضا محمد(مربی) از ملوان

کارت قرمز: -

گل: محمد حسین مرادمند(80) برای استقلال

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، زبیر نیک نفس(68- مهرداد محمدی) مهدی مهدی پور(83- ایمان سلیمی) آرش رضاوند، جعفر سلمانی، کوین یامگا(75- پیمان بابایی) و ارسلان مطهری(83- آرمان رمضانی)

سرمربی: جواد نکونام

ترکیب ملوان: حسین منادی، میلاد باقری، حامد نورمحمدی، آرمان اکوان، پدرام قاضی پور، مجید عیدی، مهران احمدی(66- محمدرضا بردبار) میلاد شعبانلو(66- امین پورعلی) پیمان رنجبری، مسعود زائر کاظمین(71- رضا جعغری) حسین صادقی(86- مهدی موقری)

سرمربی: مهدی تارتار

دقیقه 2

ارسال مهدی مهدی‌پور روی دروازه استقلال با ضربه سر ابوالفضل جلالی از بالای دروازه ملوان عبور کرد.

دقیقه 7

مسعود زائر کاظمینی پس از حرکت خوب به عمق دفاع استقلال در برخورد با محمد حسین مرادمند سرنگون شد و بلافاصله سید رضا مهدوی به نشانه پنالتی به سود ملوان، در سوت خود دمید.

دقیقه 8

مهران احمدی با ضربه پای چپ این پنالتی را به سمت چپ دروازه استقلال زد که سید حسین حسینی این پنالتی را با واکنشی خوب دفع کرد.

دقیقه 10

محمد حسین اکبر منادی پس از دفع ارسال صالح حردانی از سمت راست، دچار مصدومیت جزیی شد.

دقیقه 19

روی اشتباه بازیکنان ملوان توپ به آرش رضاوند رسید و این بازیکن با پیشروی به سمت دروازه حریف ضربه زد که شوت آرام او با برخورد به مدافع حریف به شکل خطرناکی از کنار تیر عمودی سمت راست دروازه منادی عبور کرد.

دقیقه 20

ارسال کرنر مهدی‌پور از سمت چپ زمین ملوان با ضربه سر روزبه چشمی به شکل خطرناکی از کنار دروازه ملوان بیرون رفت.

دقیقه 24

ارسال کوتاه صالح حردانی سبب به توپ رسیدن میلاد شعبانلو شد اما سماجت ارسلان مطهری و تکل دقیق وی، این توپ را به مهدی‌پور رساند که در نهایت ضربه روی زمین محکم این بازیکن با واکنش خوب منادی مهار شد.

دقیقه 27

این بار ضربه جعفر سلمانی در برخورد به میلاد باقری از بالای دروازه ملوان راهی کرنر شد.

دقیقه 31

ضربه از راه دور مهران احمدی با برخورد به پای زبیر نیک نفس، با فاصله کمی از روی دروازه استقلال به کرنر رفت.

دقیقه 35

ارسال کرنر شعبانلو از سمت راست زمین استقلال با ضربه سر آرمان اکوان همراه شد و در شرایطی مهران احمدی نتوانست با پشت پا روی توپ تاثیر بگذارد، این توپ به حسینی رسید.

دقیقه 41

خروج اشتباه حسینی روی ارسال اوت بلند میلاد باقری توپ را در مقابل دروازه استقلال به احمدی رساند اما ضربه او پس از چرخشی که داشت از کنار تیر عمودی سمت چپ بیرون رفت.

دقیقه 65

پس از گذشت 20 دقیقه کم هیجان در نیمه دوم شوت بازیکن استقلال با اختلاف بسیار زیادی از بالای دروازه منادی گذشت.

دقیقه 67

روی کار تیمی خوب بازیکنان ملوان پاس رو به عقب بردبار سبب شد رنجبری در موقعیت گلزنی قرار بگیرد اما ضربه وی در حالتی بی‌تعادل از کنار تیر عمودی سمت چپ دروازه استقلال عبور کرد.

دقیقه 71

روی ریباند اوت بلند باقری، توپ در پشت محوطه جریمه استقلال به پدرام قاضی‌پور رسید که ضربه روی والی محکم این بازیکن با اختلاف کمی بیرون رفت.

دقیقه 73

پیمان رنجبری با ضربه سر خود رضا جعفری را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن نیز با یک چرخش بار دیگر توپ را به رنجبری رساند که ضربه وی با برخورد به رضاوند به شکل خطرناکی راهی کرنر شد.

دقیقه 80

ارسال کرنر مهدی‌پور و خروج اشتباه منادی سبب شد محمدحسین مرادمند با یک ضربه سر دقیق گل اول آبی‌پوشان را به ثمر برساند.

دقیقه 83

روی تعلل ابوالفضل جلالی پدرام قاضی‌پور برای پیمان رنجبری موقعیت شوتزنی ایجاد کرد که ضربه پای چپ مهاجم ملوان با اختلاف کمی از بالای دروازه استقلال عبور کرد.

دقیقه 85

دفع توپ ناقص منادی سبب شد توپ پشت محوطه جریمه به آرمان رمضانی برسد که خود دروازه‌بان ملوان این ضربه را به شکل زیبایی دفع کرد و در ریباند نیز آرمان اکوان ضربه مهرداد محمدی را از روی خط برگشت داد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: